HBO فصل سوم سریال Euphoria را خواهد ساخت

داستان رو بنت همچنان ادامه دارد..

فصل سوم سریال Euphoria

HBO در روز جمعه اعلام کرد که فصل سوم سریال Euphoria، درام دبیرستانی با بازی زندیا، ساخته خواهد شد. فصل دوم سریال هم اکنون در حال پخش است و قسمت هشتم و آخر آن برای ۲۷ فوریه برنامه ریزی شده است.

زندایا نقش رو بنت، دختر نوجوانی را بازی می‌کند که با اعتیاد دست و پنجه نرم کرده و در حال کنار آمدن با مرگ پدرش است. رو در دبیرستانش ملودرام زندگی خود و همسالانش را روایت می‌کند که اغلب شامل رابطه‌های پیچ در پیچ، مواد مخدر و خشونت است.

شخصیت‌های کلیدی این اثر عبارتند از هانتر شفر در نقش بهترین دوست بنت، ژول وان، و انگوس کلود در نقش فزکو، فروشنده محلی مواد مخدر، که رابطه نزدیکی با رو دارد. رو همچنین زندگی سایر همکلاسی‌های خود را روایت می‌کند، مانند مدی پرز، نیت جاکوبز، کت هرناندز و کاسی هاوارد. 

Euphoria گروه بزرگی از شخصیت‌ها را دنبال می‌کند و اغلب در میان گفتن داستان‌های مختلف آنها به سر می‌پرد. Euphoria در ژوئن ۲۰۱۹ شروع به کار کرد و فصل دوم آن که به دلیل بیماری همه گیر کرونا به تعویق افتاده بود ماه گذشته با جلب توجه طرفداران بسیاری منتشر شد. HBO عنوان کرده است که در حال حاضر پربیننده‌ترین سریال HBO تا به حال در HBO Max این اثر بود است، با بیش از ۱۴ میلیون بیننده در سراسر پلتفرم‌ها. این رقم بیش از دو برابر مخاطب فصل اول است که به طور متوسط ​​۶.۶ میلیون بیننده در هر قسمت داشت البته در دوران قبل از  لانچ سرویس استریم HBO Max. با توجه به موفقیت فصل دوم به نظر می‌رسد که فصل سوم این اثر نیز همچنان خوش خواهد درخشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا