مدیر محتوای HBO Max جزئیات تازه‌ای را از اسنایدر کات Justice League منتشر کرد

سریال Green Lantern متفاوت از دیگر محصولات گرگ برلانتی خواهد بود

مدیر محتوای HBO Max

کوین رایلی مدیر محتوای HBO Max در مصاحبه‌ی جدید خود با Business Insider درباره‌ی سه محصول مختلف از جمله اسنایدر کات Justice League صحبت کرد.

وارنرمدیا صاحب دی‌سی یونیورس است اما از آن‌جایی که این سرویس استریم تنها طرفداران آثار کمیک بوکی را هدف قرار داده، مدیرانش تصمیم گرفتند یک سرویس استریم تازه با طیف وسیع‌تری از مخاطبان را معرفی کنند. این سرویس HBO Max نام داشته و قرار است از امروز در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. افرادی که سرویس اشتراکی آن را خریداری کنند نه تنها به تمامی محصولات شبکه‌ی HBO دسترسی دارند، بلکه قادر خواهند بود به تماشای آثار انحصاری هم بپردازند.

کوین رایلی (Kevin Reilly) مدیر محتوای HBO Max چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Business Insider انجام داد. او در بخشی از گفتگو به سریال Green Lantern ساخته‌ی گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، سریال Justice League Dark ساخته‌ی جی.جی آبرامز (J.J. Abrams) و اسنایدر کات Justice League پرداخت و جزئیات تازه‌ای را از آن‌ها به اشتراک گذاشت:

گرگ برلانتی کارهای باکیفیت بسیاری را برای شبکه‌ی The CW ساخته است اما محصولاتی که برای ما می‌سازد مانند آن‌ها نیستند. این سریال‌ها از لحاظ کیفیت یک قدم رو به جلو محسوب می‌شوند. شما می‌توانید بالاترین سطح از کیفیت را از آن‌ها انتظار داشته باشید. این موضوع برای پروژه‌های مشترکمان با جی. جی آبرامز هم صدق می‌کند.

مدیر محتوای HBO Max در ادامه‌ی صحبت‌های خود به اقتباس تلویزیونی Justice League Dark پرداخت:

او همیشه عاشق این پروژه بود. او همواره کمیک بوک‌های Justice League Dark را به یک منطقه‌ی ناشناخته تشبیه می‌کرد که پتانسیل‌های بسیاری در آن [برای رسیدن به موفقیت] وجود دارد. آبرامز همچنین آن را شبیه به یک استخر خصوصی می‌داند که آزادی عمل کاملی در آن دارید.

کوین رایلی سپس درباره‌ی اسنایدر کات Justice League صحبت کرد. ظاهرا او و تیمش پس از یک جلسه با زک اسنایدر (Zack Snyder) و دبورا اسنایدر (Deborah Snyder) تصمیم گرفتند روی این پروژه کار کنند:

زمانی که نخستین زک و دبورا اسنایدر درباره‌ی اهدافشان صحبت کردند و ما را تحت تاثیر قرار دادند را درست به یاد نمی‌آورم اما از همان جلسه بود که من و تیمم حس کردیم همان پروژه‌ای است که می‌خواهیم روی آن کار کنیم. مشکلات بسیاری پیرامون چگونگی تبدیل چشم‌انداز او به واقعیت وجود داشت که باید حل و فصل می‌کردیم. به این‌ها مسائل حقوقی را هم اضافه کنید.

 

او در ادامه گفت:

برای مدت طولانی مشغول کار روی آن مشکلات و مسائل بودیم. اسنایدر کات Justice League با وجود تمایل بسیار طرفداران برای انتشار خبر تایید، یک پروژه‌ی مخفی بود که باید به تدریج و قدم به قدم موانع را از سر راهش برمی‌داشتیم. برای رفع کردن مشکلات برنامه‌ریزی‌های خاصی داشتیم اما در این بین اتفاقات خوبی هم رخ دادند که روی روند کار تاثیر مثبت داشتند.

مدیر محتوای HBO Max پیرامون فیلم‌های هری پاتر هم صحبت کرد. طبق گفته‌های او، امتیاز پخش این فرنچایز تا سال ۲۰۲۵ میلادی در اختیار شرکت ان‌بی‌سی یونیورسال قرار دارد. از همین رو، مشترکان در زمان لانچ سرویس HBO Max نمی‌توانند به تماشای اقتباس‌های سینمایی این رمان‌های محبوب بنشینند. با این حال، به‌دست آوردن امتیاز پخش این فیلم‌ها یکی از اولویت‌های اصلی خواهد بود. کوین رایلی همچنین گفت Doom Patrol تنها سریال سرویس دی‌سی یونیورس است که روی HBO Max  پخش می‌شود و قرار نیست سریال‌های دیگر مانند Titans هم چنین سرنوشتی داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا