#مهسا_امینی

سقوط کیت بیشاپ از ساختمان در ویدیو پشت صحنه‌ی Hawkeye

ظاهرا هایلی استاینفیلد بخش زیادی از بدلکاری‌ها را خودش انجام می‌دهد

ویدیوی پشت صحنه‌ی Hawkeye

یکی از اکانت‌های توییتری ساعاتی قبل ویدیوی پشت صحنه‌ی Hawkeye را منتشر کرد که کیت بیشاپ را در حال سقوط از ساختمان نشان می‌دهد.

Hawkeye، یکی از سریال‌های مارول محسوب می‌شود که استودیوی آمریکایی قصد دارد با استفاده از آن دنیای سینمایی خود را گسترش دهد. این اثر اوایل ماه جاری میلادی به فاز فیلمبرداری ورود پیدا کرد و همزمان با این اتفاق، حضور هایلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) در تیم بازیگری و ایفای نقش کیت بیشاپ توسط او رسمی شد. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار اولین تصاویر و ویدیوهای پشت صحنه، والت دیزنی با همکاری مارول رویداد Investor Day 2020 را برگزار کرد که در جریان آن شاهد رونمایی رسمی از تیم بازیگری و همچنین نمایش بیشاپ در یک تیزر بسیار کوتاه بودیم.

اگرچه مارول در جریان Investor Day 2020 اطلاعات تازه‌ای را از تیم بازیگری به اشتراک گذاشت اما هیچ صحبتی از فیلمنامه یا خلاصه‌ی داستان به میان نیاورد. با این حال، تصاویر غیررسمی تایید می‌کنند قصه‌ی اولین سریال لایو اکشن هاکای پس از Avengers: Endgame و در جریان کریسمس روایت می‌شود؛ زیرا آیتم‌های ترئینی مربوط به سال نو از جمله درخت کریسمس به دفعات مکرر در صحنه‌های فیلمبرداری مشاهده شده است.

یکی از اکانت‌های توییتری که با نام Hailee Steinfeld News فعالیت می‌کند، دقایقی قبل ویدیو پشت صحنه‌ی Hawkeye را برای دنبال‌کنندگانش به اشتراک گذاشت. این ویدیو بسیار کوتاه بوده و هایلی استاینفیلد را در حال سقوط از ساختمان چند طبقه به وسیله‌ی سیم‌های محافظ نشان می‌دهد. اینطور که به نظر می‌رسد، بازیگر Bumblebee ترجیح می‌دهد تا جای ممکن بدلکاری‌ها را خودش انجام دهد. در ضمن، اکانت‌های توییتری Hailee Steinfeld News و Cosmic تصاویری را منتشر کرده‌اند که از روند ضبط همین صحنه تهیه‌ شده‌اند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

در حال حاضر به طور دقیق نمی‌توان گفت چه اتفاقی باعث سقوط کیت بیشاپ از ساختمان شده است اما سه احتمال وجود دارد: سوردمن با نقش‌آفرینی تونی دالتون (Tony Dalton)، اکو با نقش‌آفرینی علاکوا کاکس (Alaqua Cox) و کازی با نقش‌آفرینی فرا فری (Fra Fee). سوردمن در واقع ژاکوس دوکسن نام داشته و مهارت بالایی در استفاده از ابزار جنگی قدیمی مانند شمشیر و تیر و کمان دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، او در گذشته استاد کلینت بارتون بوده اما حالا مشغول انجام فعالیت‌های تبهکاری است. اکو در کمیک بوک‌ها نخست یک شخصیت منفی بوده و نهایتا به متحد ابرقهرمانان تبدیل می‌شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، بعید نیست روند مشابهی را در Hawkeye شاهد باشیم. نهایتا به کازی می‌رسیم که شرایط کاملا متفاوتی نسبت به شخصیت‌های پیشین دارد. سوردمن و اکو در برهه‌های زمانی مختلف در جبهه‌های متفاوتی ایستادند اما کازیمیرز کازیمیرزچاک همیشه نقش یک تبهکار را داشته است. کشته شدن مهم‌ترین اشخاص زندگی‌اش در جریان یک درگیری مسلحانه و مرگ دوستش در اثر انفجار در مترو، او را به سمت قتل انسان‌ها سوق داد تا نهایتا به عنوان یک مزدور به فعالیت بپردازد. کازی به واسطه‌ی فعالیتش در سیرک از گریم دلقک استفاده می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا