گزارش‌ها از احتمال ساخت سریال هری پاتر برای سرویس HBO Max می‌گویند!

وقت گردگیری از جاروهای پرنده‌مان رسیده؟

سریال هری پاتر

اندکی پیش گزارش غافلگیرکننده‌ای منتشر شده که خبر از صحبت‌های اولیه برای ساخت سریال هری پاتر توسط برادران وارنر می‌دهد. این سریال در صورت تولید، از شبکه‌ی HBO Max پخش خواهد شد.

وب‌سایت Variety اولین بار این خبر را به نقل از چند منبع آگاه منتشر کرد. به گفته‌ی آنها، برنامه‌هایی برای ساخت سریالی از مجموعه‌ی هری پاتر وجود دارد، اما هنوز در مراحل بسیار ابتدایی بوده و خبری از فهرست بازیگران، سازندگان و دست‌اندرکاران نیست. هالیوود ریپورتر با انعکاس این خبر اذعان داشته که ایده‌های زیادی برای داستان این سریال موردبحث قرار گرفته‌، اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

شرکت برادران وارنر و سرویس HBO Max در پاسخ به پیگیری هالیوود ریپورتر گفته‌اند که «هیچ‌گونه سریال هری پاتر در استودیو یا سرویس استریم در دست ساخت نیست». با اینکه به نظر این پاسخ شایعه‌ها را رد می‌کند، اما ممکن است تعریف آنها از «در دست ساخت» با ما متفاوت باشد؛ گزارش‌ها همگی حاکی از این هستند که فعلا فقط صحبت‌ها و مذاکراتی برای ساخت این سریال انجام شده و این لزوما آن را از نظر وارنر و HBO در مرحله‌ی «در دست ساخت» قرار نمی‌دهد.

در صورتی که پروژه‌ی سریال واقعا محقق شود، داستان‌های بسیاری برای روایت وجود خواهد داشت. فیلم‌های اخیر اقتباس‌شده از آثار جی.کی رولینگ روی دیگر جنبه‌های «دنیای جادوگری» از جمله «جانوران شگفت‌انگیز» تمرکز داشته‌اند. اگر سریال بخواهد دوباره به سراغ ماجراهای زندگی هری پاتر و دوستانش بپردازد، نمایشنامه‌ی «هری پاتر و فرزین نفرین‌شده» که آخرین اثر رولینگ از این مجموعه است، منبع اقتباس بسیار خوبی خواهد بود.

شما فکر می‌کنید داستان سریال هری پاتر درباره‌ی چه خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا