آیا دنیل ردکلیف در سریال هری پاتر حضور خواهد داشت؟

بازگشت در نقشی متفاوت؟

دنیل ردکلیف در سریال هری پاتر

آیا قرار است شاهد حضور دنیل ردکلیف در سریال هری پاتر (Harry Potter) باشیم؟ این بازیگر انگلیسی به تازگی در این رابطه صحبت کرده است.

دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe)، ستاره مجموعه فیلم‌های Harry Potter به تازگی درباره حضور در ریبوت تلویزیونی این سری صحبت کرده است. او اولین بار در سال ۲۰۰۱ و در فیلم Harry Potter and the Philosopher’s Stone که اقتباسی از اولین کتاب جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) بود به ایفای نقش پرداخت و بعد از اکران به شهرت باورنکردنی‌ای رسید. او سپس تا ۱۰ سال بعد، در هفت فیلم دیگر از این مجموعه نیز حضور پیدا کرد و فیلم Harry Potter and the Deathly Hallows که در سال ۲۰۱۱ اکران شد، آخرین باری بود که او را در قامت هری پاتر نشان داد.

اکنون شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در حال ساخت ریبوت این مجموعه در قالب یک سریال است که برای پخش از سرویس استریم فیلم و سریال جدید مکس (Max) آماده می‌شود. تائيد شده که این مجموعه تلویزیونی شامل بازیگران کاملا جدیدی می‌شود، اما آیا امکان دارد که دنیل ردکلیف در سریال هری پاتر نقشی را ایفا کند یا حداقل حضور کوتاهی در آن داشته باشد؟

این بازیگر انگلیسی اخیرا در برنامه The Actor’s Side رسانه ددلاین (Deadline) حضور پیدا کرده و در آن درباره احتمال حضور در سریال هری پاتر صحبت کرده است. این طور که ردکلیف می‌گوید، دادن چنین پیشنهادی برای عجیب و غریب است و علاوه بر این، قصد بازگشت به این مجموعه را ندارد. او در این باره گفت:

من این طور فکر نمی‌کنم، نه. با توجه به چیزایی که در مورد سریال خوندم، اون‌ها می‌خوان یه شروع تازه داشته باشن و احتمالا عجیبه که من وارد اون پروژه بشم.

هر فصل از سریال هری پاتر با اقتباس از یکی از کتاب‌های این مجموعه تولید خواهند شد و احتمالا پخش این مجموعه تلویزیونی که از سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ آغاز می‌شود، حدود ۱۰ سال طول خواهد کشید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا