اطلاعات جدیدی از بازی نقش‌آفرینی Harry Potter منتشر شد

رونمایی از بازی بعد از مراسم DC FanDome

رونمایی از بازی نقش آفرینی Harry Potter

بر اساس یک گزارش جدید، چند ماه بعد به صورت رسمی از بازی نقش آفرینی هری پاتر رونمایی خواهد شد.

بازی نقش آفرینی هری پاتر، یکی از آن دست عناوینی است که شایعات بسیار فراوانی پیرامون آن وجود دارد. شروع این شایعات هم انتشار یک تریلر در چند سال قبل بود که نمایی از فصر هاگوارتز و دنیای جادویی را به نمایش می‌گذاشت. چند سالی از این بازی هیچ خبری نبود و بسیاری از علاقه‌مندان با خود این فکر را کردند که شاید به طوری کلی این تریلر ساختگی یا مرتبط به یک پروژه‌ی لغو شده باشد؛ اما امسال، دوباره شایعات بازی هری پاتر به اوج خود بازگشتند. بر اساس یکی از گزارش‌ها، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) قصد داشت تا امسال در جریان مراسم E3 به صورت رسمی از بازی جدید هری پاتر رونمایی کند که شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، مانع این امر شد.

حال، جیسون شریر از وب سایت بومبرگ (Boomberg)، اعلام کرده که این بازی هم‌اکنون توسط استودیو اولانچ (Avalanche) در دست توسعه قرار دارد و برادران وارنر قصد دارد تا Harry Potter RPG را در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه کند. او همچنین اعلام کرد که بازی نقش آفرینی هری پاتر احتمالا بعد از رویداد DC FanDome رسما رونمایی خواهد شد. لازم به ذکر است که DC FanDome، شهریور امسال با محوریت محصولات کمیک‌بوکی اعم از بازی، فیلم و کتاب برگزار خواهد شد.

چند هفته قبل، در خبری خواندیم که احتمالا بازی نقش آفرینی هری پاتر با نام Hogwarts: A Dark Legacy رونمایی خواهد شد و داستان بازی هم، وقایع بعد از رخدادهای کتاب را روایت خواهد کرد. بر اساس این گزارش، گیمرها می‌توانند شخصیت خودشان را به طور کامل و از صفر تا ۱۰۰ شخصی سازی کنند و به صورت آزادانه در مناطقی مثل هاگوارتز، هاگزمید و وزارت سحر و جادو به گشت و گذار و اکتشاف بپردازند.

در جریان بازی شما با NPCهای مختلفی سر و کار خواهید داشت و با توجه با اینکه این عنوان، یک اثر نقش آفرینی است، در بازی جدید هری پاتر شاهد المان‌های مختلف سبک RPG مثل یک درخت مهارت برای افزایش قدرت‌های خود خواهیم بود. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که هیچ یک از موارد بالا هنوز تایید شده نیست و فعلا می‌توانیم در حد یک شایعه به آن‌ها نگاه کنیم. باید دید که چه زمان بالاخره از بازی جدید هری پاتر رونمایی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا