#مهسا_امینی

چه کسانی از بازیگران اصلی فرنچایز هری پاتر در قسمت ویژه این اثر حضور دارند؟

فرنچایز هری پاتر

تصویر جدیدی از قسمت ویژه فرنچایز هری پاتر که به تازگی منتشر شده است، ده ستاره اصلی از فرنچایز را نشان می‌دهد که برای خلق یک قسمت جدید گرد هم‌آمده‌اند. این اتحاد مجدد که در روز سال نو میلادی توسط شبکه HBO Max پخش خواهد شد، به یاد بیستمین سالگرد انتشار اولین فیلم فرنچایز پاتر، هری پاتر و سنگ جادو است. مجموعه‌ای از بازیگران از هر هشت فیلم اصلی قرار است در این فیلم ظاهر شوند، که مهم ترین آنها سه نفر اصلی، دنیل رادکلیف، اما واتسون و روپرت گرینت بازیگران سه شخصیت اصلی فرنچایز، هری پاتر، هرماینی گرنجر و  ران ویسلی هستند.

رالف فاینز، هلنا بونهام کارتر، جیسون آیزاکس، گری اولدمن، تام فلتون، متیو لوئیس و ایوانا لینچ از دیگر ستارگانی هستند که قرار است در این قسمت ویژه حضور داشته باشند. کریس کلمبوس، کارگردان دو فیلم اول هری پاتر (سنگ جادو و تالار اسرار) نیز در این قسمت حضور دارد. شاید فردی که به طور محسوسی غیبت او احساس می‌شود، خالق فرنچایز جی.کی. رولینگ است. 

تصویر جدید منتشر شده از قسمت ویژه فرنچایز هری پاتر 

اکنون، یک تصویر تبلیغاتی تازه منتشر شده از HBO Max، نگاهی ابتدایی به ده نفر از اعضای بازیگران اصلی که دوباره برای حضور در این اثر متحد شده‌اند را ارائه کرده است. این تصویر که در تالار بزرگ تزیین شده جشن در هاگوارتز جمع شده است، گروهی از برخی دانش آموزان هاگوارتز که به راحتی قابل تشخیص هستند به رهبری رادکلیف، واتسون و گرینت نشان می‌دهد. همچنین در این تصویر دوقلوهای ویزلی با بازی جیمز و الیور فلپس و لونا لاوگود از ریونکلاو با بازی ایوانا لینچ، نویل لانگ باتم  با بازی متیو لوئیس، دین توماس با بازی آلفرد انوک و جینی ویزلی با بازی بانی رایت در این تصویر قرار دارند. 

علی‌رغم جنجال‌های مداوم پیرامون رولینگ، به نظر می‌رسد که اکنون جهان هری پاتر مصمم است تا اشتهای طرفداران برای جادو را تغذیه کند. برادران وارنر با فاصله گرفتن از نویسنده فرنچایز، شاید امیدوار است که یک سریال خاص عاری از هر گونه جنجال خلق کند و به طرفداران اجازه دهد تا با علاقه به ساخت سریالی از  فرنچایزی که بسیاری از مردم با آن بزرگ شده‌اند فکر کنند. آیا هری پاتر: بازگشت به هاگوارتز انتظارات طرفداران از فضای نوستالژی و اتفاقات پشت صحنه این اثر را برآورده خواهد کرد یا خیر، مخاطبان باید تا اول ژانویه منتظر بمانند تا متوجه شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا