1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر فصل سوم سریال Hanna منتشر شد

Amazon Prime همواره در حال پیشرفت

تماشا کنید: تریلر فصل سوم سریال Hanna منتشر شد ۰ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

تریلر فصل سوم سریال Hanna محصول پربازدید سرویس استریم Amazon Prime در مراسم New York Comic Con منتشر شده و شخصیت جدیدی را به ما معرفی می‌کند. فصل سوم این مجموعه پر طرفدار شامل شش قسمت یک ساعته شده که استریم آن از تاریخ ۲۴ ماه نوامبر در شبکه آمازون پرایم آغاز خواهد شد. 

بازیگر مشهور هالیوود ری لیوتا (Ray Liotta) در این اثر به ایفای نقش خواهد پرداخت و ژنرالی میهن پرست را برای ما به تصویر می‌کشد که از انجام دادن هر فداکاری در راه میهن خود دریغ نمی‌کند و هرآنچه که لازم است انجام شود را بی چون و چرا انجام می‌دهد. 

در فصل سوم ماجراجویی و مامورت‌های هانا با بازی ازمی کرید-مایلز (Esme Creed-Miles) را دنبال خواهیم کرد، زنی قدرتمند و جنگجویی ماهر که از کودکی توسط سازمان Utrax تریبیت شده تا به یک ماشین آدمکشی و قاتل سریالی تبدیل شود. 

تریلر فصل سوم سریال Hanna

هانا در فصل سوم تلاش می‌کند تا سازمان Utrax که مسئول زندگی سخت او بوده را از درون نابود کرده و خود را از چنگال آن‌ها رها سازد. در این راه افرادی نیز به او کمک می‌کنند. مامور سابق CIA ماریسا ویگلرو (Marissa Wiegler) و مامور عالی رتبه سازمان Utrax جان کارمیچل (John Carmichael) که به ناچار در این ماموریت به هانا و ماریسا کمک می‌کند. یا این حال اوضاع به همین سادگی پیش نخواهد رفت و افرادی به آن‌ها مشکوک شده و سد راه این ماموریت می‌شوند. 

هر چه هانا در ماموریت خود به پیش می‌رود بیشتر به نفوذ و قدرت کثیف این سازمان پی می‌برد و درمی‌یابد که آزادی او بسیار سخت‌تر از آنچه که تصور می‌کند به دست خواهد آمد. تهیه کننده هانا در مراسم New York Comic Con عنوان کرد که آن‌ها در تلاش هستند تا حد ممکن مجموعه‌ای پرشورتر و هیجان‌انگیزتری را به طرفداران ارائه دهند. 

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments