سریال اکشن و درام Hanna برای فصل سوم بازمی‌گردد

فصل سوم در سال آینده‌ی میلادی وارد فاز تولید خواهد شد

ساخت فصل سوم Hanna

با گذشت تنها دو هفته از انتشار فصل دوم از طریق پرایم ویدیو، استودیوی آمازون ساخت فصل سوم Hanna را در دستور کار خود قرار داد.

شرکت فوکوس فیچرز جدیدترین محصول خود را تحت عنوان Hanna در سال ۲۰۱۱ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برد. این فیلم اکشن که سورشا رونان (Saoirse Ronan) را در نقش اصلی خود داشت، بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و نهایتا هم ۶۵ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت، در حالی که هزینه‌ی تولیدش ۳۰ میلیون دلار بود. مدیران استودیوی آمازون که نظر مثبتی نسبت به ایده‌ی فیلم داشتند، در سال ۲۰۱۷ میلادی با فوکوس فیچرز وارد همکاری شده و ساخت یک اقتباس را آغاز کردند. نتیجه، سریالی بود که توانست لقب پربازدیدترین محصول ژانر مهیج را در سرویس پرایم ویدیو به‌دست بیاورد.

داستان حول محور یک دختر ۱۵ ساله به نام هانا می‌چرخد که تمام سال‌های زندگی خود را به همراه اریک در جنگل‌های لهستان گذرانده است. اریک چندین سال قبل یکی از ماموران سازمان سیا بود و زنی حامله را برای برنامه‌ی یوتراکس پیدا کرد. هدف این برنامه، ترکیب دی‌ان‌ای نوزاد با دی‌ان‌ای گرگ به منظور افزایش مهارت‌ها و ساخت ابرسرباز بود. اریک به مرور زمان عاشق یوهانا می‌شود. در نتیجه، فرزند او را نجات داده و به جنگل‌های لهستان می‌برد تا بتواند از او در برابر ماموران سیا محافظت کند. هانا در طول سال‌هایی که به همراه اریک زندگی می‌کرده، تجربه‌ی بالایی در بقا و مبارزه کسب کرده است.

در شرایطی که تنها دو هفته از انتشار فصل دوم در پرایم ویدیو می‌گذرد، استودیوی آمازون ساخت فصل سوم Hanna را تایید کرده است. متاسفانه هیچ گونه جزئیاتی منتشر نشده و نمی‌دانیم قسمت‌های جدید چه تعداد بوده و چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد. البته با در نظر گرفتن اینکه فصل‌های اول و دوم هر کدام ۸ قسمت داشتند، می‌توان پیش‌بینی کرد تعداد قسمت‌های فصل سوم همین تعداد باشد. همچنین انتظار می‌رود روند فیلمبرداری در سال آینده‌ی میلادی آغاز شود. دیوید فار (David Farr) که به عنوان نویسنده‌ی ارشد و شورانر روی فصل‌های اول و دوم کار کرده بود، وظیفه‌ی مشابهی را در جریان ساخت فصل جدید به دوش می‌کشد. فار درباره‌ی فصل سوم گفت:

از اینکه می‌توانم فصل سوم Hanna را بسازم بسیار هیجان‌زده هستم. وقتی این سفر را آغاز کردیم، این ایده را در ذهنم داشتم که به گذشته‌ی هانا بپردازم، او را در مقابل چالش‌های تازه قرار دهم و نهایتا پاسخ این سوال را بیابم: آیا هانا می‌تواند به چیزی احساس تعلق داشته باشد؟ از آمازون و استودیوی ان‌بی‌سی یونیورسال بابت فراهم کردن شرایط برای ساخت ادامه‌ی سریال تشکر می‌کنم.

از بازیگران حاضر در سریال Hanna می‌توان ازمی کرید-مایلز (Esme Creed-Miles) در نقش هانا، میری انوس (Mireille Enos) در نقش مسئول برنامه‌ی یوتراکس، یوئل کینامان (Joel Kinnaman) در نقش اریک و نوا تیلور (Noah Taylor) در نقش یک دانشمند اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا