استودیوی سازنده‌ی Mafia 3 روی بازی جدیدی کار می‌کند

موج تازه‌ای از عناوین شرکت 2K Games در راه است

استودیوی سازنده‌ی Mafia 3

شرکت Take-Two Interactive که صاحب دو شرکت بزرگ Rockstar و 2K Games محسوب می‌شود، در گزارش اخیر خود اعلام کرد که دو استودیوی داخلی Hangar 13 (سازنده‌ی عنوان Mafia 3) و 2K Silicon Valley روی عناوین جدیدی کار می‌کنند.

مدیر شرکت T2 آقای «کارل اسلاتوف» در حال حاضر اطلاعاتی از این دو پروژه منتشر نکرده و تنها به ذکر سازنده‌‌ی آن‌ها بسنده کرده است، اما تا انتهای سال جاری میلادی اخبار بیشتری از آن‌ها خواهیم شنید.

عنوان Mafia 3 در سال ۲۰۱۶ روانه‌ی بازار شد و نتوانست به اندازه‌ی دو قسمت قبلی نظر منتقدان را جلب کند، اما با فروش بیش از پنج میلیون نسخه تنها در شش ماه اول انتشار از نظر مالی عملکرد موفقی داشت. در سال ۲۰۱۷ شعبه‌ی چک 2K که سازندگان دو قسمت اول محسوب می‌شوند، با این استودیو ترکیب شد. با این اوصاف بعید نیست که پروژه‌ی در حال ساخت این تیم، قسمت چهارم مافیا باشد.

استودیوی 2K Silicon Valley در حال حاضر جدیدترین استودیوی داخلی شرکت 2K Games به حساب می‌آید که یک سال پیش توسط Michael Condrey یکی از موسسان استودیوی Sledgehammer Games تاسیس شد و حالا روی اولین پروژه‌ی خود کار می‌کند. این دو استودیو تنها تیم‌های داخلی فعال 2K Games نیستند؛ چند روز پیش مشخص گردید که استودیوی Cloud Chamber که آذر ماه سال جاری تاسیس شد، به طور رسمی کار خود را روی نسخه‌ی بعدی از سری بایوشاک شروع کرده است.

شرکت T2 سال ۲۰۱۹ میلادی را به خوبی پشت سر گذاشت؛ عبور فروش Red Dead Redemption 2 از مرز ۲۹ میلیون نسخه، فروش دو میلیون نسخه‌ای و بالاتر از انتظار عنوان The Outer Worlds، انتشار موفق Borderlands 3 و همچنین فروش بالای GTA V که دومین سال پرفروش از زمان انتشار بازی را رقم زده است. با این اوصاف این شرکت و دو زیرمجموعه‌اش یعنی راکستار و 2K Games برنامه‌های مفصلی برای نسل آینده‌ی کنسول‌ها خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا