تریلر فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale منتشر شد

چه سرنوشتی در انتظار جون آزبورن است؟

شبکه‌ی Hulu به تازگی تریلر فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale را منتشر کرده است که در آن جون آزبورن که پس از اصابت گلوله زنده مانده و اکنون وارد یک ماموریت خطرناک شده، نشان داده می‌شود. این تریلر همچنین تاریخ پخش این فصل را تائید می‌کند.

سریال The Handmaid’s Tale که با اقتباس از رمانی با همین نام نوشته‌ی مارگارت اتوود ساخته شده، یکی از سریال‌های محبوب شبکه‌ی Hulu است که به‌زودی با پخش فصل چهارم خود بازمی‌گردد. این مجموعه با شروع پخش خود در سال ۲۰۱۷ هم توانسته تا طرفداران زیادی پیدا کند و هم نظر منتقدان را جلب کند و تاکنون موفق شده در ۱۳ باری که برای دریافت جایزه‌ی امی نامزد شود، هشت بار این جایزه را به دست آورد. یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این سریال، شخصیت اصلی آن جون آزبورن است که الیزابت ماس ایفای نقش او را بر عهده دارد. جون زنی است که توسط رژیم تمامیت طلب گیلیاد به بردگی گرفته شده است. الیزابت ماس تا به حال در سریال The Handmaid’s Tale به جز جون، نقش‌های ایوان استراوفسکی، جوزف فاینس و آن داود را نیز بازی کرده که همگی آن‌ها نمایش موفقی داشتند.

شبکه‌ی Hulu به تازگی تریلر فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale را منتشر کرده است که در آن شاهد وقایع پس از فصل سوم این مجموعه هستیم. در فصل قبلی، شاهد این بودیم که جون به یک انقلابی بی‌رحم تبدیل می‌شود و برای سرنگونی گیلیاد و نجات کودکان به گروه مخفی مقاومت مارتا می‌پیوندد. اکنون این تریلر سرنوشت او را پس از اصابت گلوله در پایان فصل سوم نشان می‌دهد.

همان طور که در تریلر نیز نمایش داده می‌شود، پخش فصل چهارم سریال The Handmaid’s Tale پس از چند تاخیر طولانی از تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۱ (۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) آغاز خواهد شد. خوشبختانه تائید شده که فصل چهارم این مجموعه، آخرین فصل از ماجراهای جون آزبورن نخواهد بود، چون که مدتی پیش این سریال برای فصل پنجم نیز تمدید شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا