آیا همکاری شاو و هان در فیلم Fast X اتفاق می‌افتد؟

بازگشت هان به زمین

آیا همکاری شاو و هان در فیلم Fast X اتفاق می‌افتد؟ آیدا امشاسفند ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ اخبار سینما
هان در فیلم Fast X

در ویدئو جدیدی که منتشر شده، هان در فیلم Fast X و شاو بعد از گذشت سه قسمت از سری سریع و خشن با یکدیگر روبرو می‌شوند. بعد از سال‌ها انتظار برای دیدن صحنه مقابل این دو شخصیت، بالاخره فیلم Fast X شاو و هان را با هم در یک فیلم به تصویر می‌کشد. دکارد شاو (Deckard Shaw) با بازی جیسون استاتهام (Jason Statham) به عنوان قاتل شخصیت هان با بازی سونگ کانگ (Sung Kang) در قسمت ششم سری معرفی شد. شاو که به دلیل انتقام مرگ برادرش باعث تصادف ماشین هان شده بود، برای دو قسمت The Fate of the Furious و Hobbs & Shaw از عملکرد خود راضی بود تا اینکه مشخص شد هان از تصادف جان سالم به در برده و با کمک Mr. Nobody توانسته مرگ خود را جعل کند.

استودیو یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) در حالی که یک ماه به اکران این فیلم مانده است، ویدئوی جدیدی را از پشت صحنه Fast X منتشر کرده است. در ویدئو منتشر شده، اکشن‌های بیشتری به رخ کشیده شده و همچنین کارگردان این قسمت لوئیس لتریر (Louis Leterrier) قول بازگشت این فیلم را به اصالت خود فرانچایز داده است و در عین حال ویدئو به همکاری هان و شاو اشاره می‌کند.

آیا هان در فیلم Fast X بالاخره به حق خود می‌رسد؟

از آنجایی که فرانچایز، شاو را از شرور داستان به قهرمانی در قسمت Hobbs & Shaw تبدیل کرده بود، طرفداران هان هم به شدت به دنبال راهی برای بازگرداندن هان بعد از قسمت Tokyo Drift بودند. جاستین لین (Justin Lin) که قبل از فرانچایز با کانگ در فیلم Better Luck Tomorrow همکاری کرده بود قول داد که هان در این قسمت از فرانچایز واقعا به چیزی که حق دارد می‌رسد. در F9 ساخت سال ۲۰۲۱، هان برای کمک به گروه Dom برای نابود و خنثی سازی یک عامل تروریستی که به دنبال استفاده از یک برنامه تسلیحاتی بود پیوست. در طول فیلم، شاو و هان بالاخره با یکدیگر رو در رو شدند که باعث شوکه شدن شاو شد.

در حالی که بازگشت او برای طرفداران سری بسیار خوشایند بود، برخی همچنان احساس می کنند هان در فیلم Fast X سزاوار عدالت در دو فیلم پایانی است. به نظر می رسد تریلر جدید Fast X که به سمت همکاری این دو برای مبارزه با دشمنانی ناشناس اشاره می کند، اگرچه هنوز مشخص نشده است که آیا این موضوع در فیلم حتمی است یا خیر.

4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا