#مهسا_امینی

یکی از محبوب‌ترین مدهای چندنفره احتمالا در Halo Infinite معرفی خواهد شد

مد فورج قابلیت‌های زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد

مد Big Team Battle 2.0

یکی از اینسایدرهای مشهور و قابل‌اعتماد ایکس‌باکس با انتشار یک توییت از معرفی مد Big Team Battle 2.0 در Halo Infinite خبر داد.

PlayerUnknown’s Battlegrounds در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و توانست بتل رویال را به ژانری محبوب در میان علاقه‌مندان به ویدیو گیم تبدیل کند. با گذشت مدت کوتاهی، Fortnite به بازار آمد و محبوبیت بتل رویال را به قدری افزایش داد که به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شد. در پی این اتفاق، مجموعه‌های بزرگ و کوچک از جمله ریسپاون اینترتینمنت و اکتیویژن سعی کردند با توسعه‌ی عناوین مختلفی مانند Apex Legends و Call of Duty Warzone شانس خود را در حوزه‌ی بتل رویال امتحان کنند؛ اقدامی که برای برخی موفقیت و تعدادی دیگر هم شکست را به همراه داشت.

343 که وظیفه‌ی ساخت Halo Infinite را بر عهده دارد، سال ۲۰۱۸ میلادی صریحا اعلام کرد بتل رویال جایگاهی در محصول جدیدشان ندارد. با این حال، اواخر سال گذشته‌ی میلادی شایعه‌هایی منتشر شدند که خلاف آن را ثابت می‌کردند. راه یافتن چنین گزارش‌هایی به فضای مجازی، واکنش برایان جرارد (Brian Jarrard) مدیر روابط عمومی استودیوی سازنده را به همراه داشت. او با انتشار توییتی مدعی شد هیچ چیزی در دوشنبه‌ی بعد از تعطیلات مثل خبرهای بی‌اساس درباره‌ی Infinite مورد توجه قرار نمی‌گیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، بتل رویال در نسخه‌ی جدید هیلو جایی ندارد اما این موضوع دلیل نمی‌شود مد مشابهی برای آن توسعه نیابد.

Klobrille، یکی از اینسایدرهای مشهور و قابل‌اعتماد ایکس‌باکس به شمار می‌رود. او چندی پیش با انتشار یک توییت مدعی شد مد Big Team Battle 2.0 در Halo Infinite معرفی می‌شود. طبق گفته‌های کلوبریل، مد مزبور شامل محیطی وسیع، حضور جوخه‌های مختلف، انداختن تجهیزات با استفاده هواپیماهای سری پلیکان و چند ویژگی غافلگیرکننده خواهد شد. اینسایدر مشهور همچنین گفت این مد تمرکز زیادی روی استفاده از وسائل نقلیه دارد. اگر با Big Team Battle آشنایی ندارید، باید بگوییم یک مد کاربر در مقابل کاربر است که نخستین بار در Halo 2 معرفی شد. این مد شامل تقابل دو جوخه‌ی هشت نفره می‌شود.

کلوبریل در یکی از ریپلای‌های خود به کاربران توییتر، صحبت‌های قدیمی 343 را تایید و اعلام کرد بتل رویال جایگاهی در دنباله‌ی Halo 5: Guardians نخواهد داشت. با این حال، کاربران می‌توانند با استفاده از Forge چنین مدی را خلق کرده و با دیگران به اشتراک بگذارند. فورج، توسط بانجی (خالق اصلی هیلو) ساخته و نخستین بار در Halo 3 معرفی شد. این سیستم به کاربران اجازه می‌دهد موارد مختلفی را پیرامون نقشه‌های موجود در بازی تغییر داده و نهایتا یک مد کاملا جدید بسازند. نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که بانجی در آن زمان انتظار نداشت فورج چندان مورد استقبال قرار گرفته و به محبوبیت بالایی در میان طرفداران هیلو دست یابد.

در انتها، لازم به ذکر است Halo Infinite در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا