#مهسا_امینی

تصویری از منوی اصلی بازی Halo Infinite لو رفت!

مستر چیف در جنگل

تصویری از منوی اصلی بازی Halo Infinite لو رفت! نریمان هروی ۱ ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Halo Infinite

به تازگی تصویری از منوی اصلی بازی Halo Infinite لو رفته که کارکتر مستر چیف را ایستاده در یک جنگل نمایان می‌کند.

طرفداران و عاشقان دو آتشه‌ی سری Halo حالا به لطف تصویری لو رفته، می‌توانند نگاهی به منوی اصلی بازی Halo Infinite بیندازند. در حال حاضر  استودیوی 343 مشغول ساخت جدیدترین نسخه از فرنچایز Halo است و با وجود عرضه‌ی اولین تریلر گیم‌پلی این بازی در ماه ژوئیه‌ی سال گذشته‌ی میلادی، به دلیل مشکلاتی، عرضه‌ی Halo Infinite را شامل تاخیر کردند تا تجربه‌ی مناسب و درخوری به طرفداران سری هیلو ارائه دهند.

در ماه‌های گذشته، طرفداران هیلو حسابی مشتاق این نسخه شدند و اخیرا نیز توانستند بتای حالت چندنفره‌ی این بازی را به شکل رایگان تجربه کنند و 343 هم قول تست‌های بتای عظیم‌تر را تا زمان عرضه‌ی این بازی یعنی در زمستان داده است. همچنین به تازگی حجم این بازی نیز لو رفته و مشخص شده که Halo Infinite قرار است کمتر از ۱۰۰ گیگابایت فضا را اشغال کند.

وب‌سایت MP1st چندین اسکرین‌شات از بازی Halo Infinite را منتشر کرده و در میان آنان می‌توانیم اسکرین‌شاتی از منوی این بازی را مشاهده کنیم. در منوی این بازی، می‌توانیم مستر چیف را در یک محیط جنگلی ببینیم و همچنین گزینه‌های مختلف منو را مشاهده کنیم. شما می‌توانید عکس لو رفته از منوی این بازی را در ذیل ببینید:

عکس منتشر شده از منوی Halo Infinite در عین سادگی، نکات جالبی با خود به همراه دارد. اگر کمی دقت کنیم، متوجه می‌شویم که این جنگل بسیار شبیه به عکس باکس آرت این بازی شبیه است و در تریلر سال گذشته‌ی این بازی که با واکنش‌های تمسخرآمیز زیادی مواجه شد، وجود داشته است.

طرفداران مستر چیف و سری هیلو بالاخره می‌توانند این بازی را در اواخر سال جاری میلادی روی ایکس‌باکس سری اکس/اس، پی‌سی و ایکس‌باکس وان تجربه کنند.

نظر شما در مورد منوی لو رفته‌ی جدیدترین نسخه‌ی هیلو چیست؟ شما کدام نسخه از هیلو را بیشتر دوست دارید؟


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا