1%
  • 0/10

کمپین Co-op بازی Halo Infinite ممکن است با تاخیر روبرو شود

تا سال آینده منتظر بمانیم؟

کمپین Co-op بازی Halo Infinite ممکن است با تاخیر روبرو شود ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
کمپین Co-op بازی Halo Infinite

سازندگان بازی هیلو اینفینیت اخیرا به طور غیرمستقیم اشاره کرده‌اند که ممکن است انتشار کمپین Co-op بازی Halo Infinite که بسیار مورد انتظار است دوباره به تعویق بیفتد.

بازی هیلو اینفینیت در اواخر سال ۲۰۲۱ منتشر شد. ماه‌ها از این مسئله می‌گذرد و طرفداران همچنان منتظر چندین ویژگی اصلی اضافی که پیشتر قول آن‌ها داده شده بود هستند. این وضعیت ناامید کننده هم برای طرفداران و هم برای شرکت سازنده بازی یعنی ۳۴۳ اینداستریز (343 Industries)، خسته کننده شده است و محبوبیت بازی همواره رو به کاهش است. چرا که تمرکز بیش از اندازه بر روی درآمدزایی بازی و پشتیبانی از خدمات زنده و همچنین عدم وجود حالت فورج (Forge) و کمپین گروهی (Co-op) آنلاین، باعث کاهش کیفیت بازی شده است. در روز پنجشنبه، شرکت ۳۴۳ قصد دارد نقشه‌های آینده خود برای افزایش محبوبیت و بهبود کیفیت بازی را فاش کند، اما تا قبل از اعلامیه‌های جدید، به نظر می‌رسد که یکی از اعضای تیم سازندگان اخبار بدی را درمورد بازی لو داده باشد.

یک پست در توییتر از سوی برایان جرارد (‌Brian Jarrard)، مدیر انجمن بازی هیلو اینفینیت، نشان می‌دهد که کمپین گروهی بازی ممکن است دیرتر از حد انتظار به نسخه فعلی اضافه شود. با اینکه توییت جرارد به صراحت این موضوع را تایید نکرد اما ادبیات پیام او به اندازه کافی برای رفع نگرانی طرفداران نیز مناسب نبود. پیام جرارد در پاسخ به شوخی یکی از طرفداران بازی در مورد واکنش جامعه هیلو اینفینیت در صورت تاخیر در کمپین گروهی بود. جرارد توضیح داد که فعلا در برنامه‌های آینده تیم سازندگان تغییراتی ایجاد نشده است اما با این همه ممکن است در آینده بازیکنان شاهد تغییراتی باشند. پس از این اشاره واضح مبنی بر در معرض تغییر قرار داشتن انتشار کمپین گروهی، جرارد اضافه کرد که برنامه جدید به‌روزرسانی در دست توسعه قرار دارد.

در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای حالت کمپین گروهی بازی تعیین نشده است. اما تئوری‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این کمپین می‌تواند به عنوان بخشی از فصل بعدی منتشر شود که احتمال می‌رود در ماه نوامبر منتشر ‌شود. اگر توضیحات جرارد درست باشند، کمپین گروهی ممکن است تا سال ۲۰۲۳ که فصل دیگری از هیلو اینفینیت فرا می‌رسد، به بازی اضافه نشود.

اگر تأخیر مذکور رخ دهد، طرفداران احتمالاً واکنش خوبی نشان نخواهند داد. شرکت ۳۴۳ در ماه جولای به طرفداران یک نگاه اولیه از حالت گروهی به همراه یک حالت آزمایشی از آن ارائه داد. اکنون با افت عملکرد تیم سازنده از یک حالت آزمایشی نسبتاً گسترده و نمایش عمومی به تاخیر احتمالی نشان می‌دهد که ممکن است مشکلات مهمی در بازی به وجود آمده باشد.

تاخیر کمپین Co-op بازی Halo Infinite احتمالا آخرین مشکل ناامید کننده‌ای خواهد بود که تا پایان انتشار فصل جدید پیش می‌آید. این قسمت از بازی که زمانی به عنوان بزرگ‌ترین نسخه مجموعه هیلو اینفینیت در تاریخ این فرنچایز، عنوانی با برنامه‌ای ده ساله است و برنامه‌ای گسترده برای محتوای پس از عرضه دارد. این قسمت و قسمت‌های دیگر این فرنچایز محبوب با تاخیرها، حذف برخی از ویژگی‌های و جنجال متفاوتی مواجه شده است. اما شرکت ۳۴۳ نشان داده است که می‌تواند به خوبی از پس همه این مشکلات برآید و بازی فوق‌العاده‌ای به بازیکنان ارائه دهد.

بازی هیلو اینفینیت هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس ‌باکس وان و ایکس ‌باکس سری ایکس و اس در دسترس است.

نظر شما درباره تاخیر در کمپین مذکور چیست؟ آیا ممکن است این کمپین به کلی از بازی حذف شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments