مشکل بازی Halo Infinite در بخش Big Team Battle حل شد

راه حل پیدا شد!

مشکل بازی Halo Infinite

یک مشکل بازی Halo Infinite در بخش چند نفره مربوط به حالت Big Team Battle Mode بود و همچنان این مورد ادامه دارد. با این وجود، امروز بالاخره سازندگان اعلام کردند که این مشکل نیز در دست حل شدن قرار گرفته و راه درست کردن آن را پیدا کرده‌اند.

بازی Halo Infinite برای طرفداران سری Halo و همچنین دوستداران سبک شوتر،‌یکی از مورد انتظارترین عناوینی بود که ابتدا قرار شد تا در سال ۲۰۲۰ عرضه شود. با این وجود پس از یک سال تاخیر هوشمندانه و به جا توسط سازندگان، بالاخره شاهد عرضه بخش چند نفره آن به صورت کاملا رایگان در پاییز گذشته بودیم.

با این وجود، ابتدا بخش چند نفره به صورت بتا عرضه شد تا مشکلات بازی کاملا پیدا شده و تا زمان انتشار بخش داستانی، همگی برطرف شوند. این در حالی بود که متاسفانه، هنوز هم بعد از گذشت چند ماه، مشکلات فراوانی از جمله باگ‌های مختلف و همچنین مسائل مربوط به پیدا کردن رقیب، در حالت Multiplayer وجود دارد.

اما این بدان معنا نیست که سازندگان برای نابود شدن بازی خود مثل استودیو ریون سافتور (Raven Software) که در اوج مشکلات Warzone، کارمندان خود را به تعطیلات فرستاده بود، دست به سینه نشسته باشند. بلکه از همان زمان انتشار بازی استودیو 343 Industries سعی کرده تا همیشه مشکلات و مسائل مختلف بخش چند نفره Halo Infinite را حل کند و اکثرا هم در انجام وظیفه خود موفق عمل کرده است. با این حال، یک مشکل بازی Halo Infinite همچنان مانع کار شده و اجازه نمی‌دهد تا بازیکنان از حالت محبوب Big Team Battle نهایت لذت را ببرند.

مشکل Big Team Battle بازی Halo Infinite

حالت Big Team Battle تقریبا از همان روزهای اول انتشار بخش چند نفره بازی Halo Infinite در اختیار بازیکنان قرار گرفته بود. با این وجود، هیچوقت بازیکنان نتوانستند خوب و درست حسابی با دوستان خود از آن لذت ببرند!

در واقع مشکل کار اینجاست که وقتی شما به صورت Random و بدون کسی بازی می‌کنید. مشکلی از نظر شروع بازی و تجربه آن نیست، اما اگر چند نفر از دوستان خود را در لابی اضافه کرده و سپس حالت بازی را روی Big Team Battle بگذارید، دیگر قادر نیستید تا بازی را شروع کنید! این یعنی سرورهای بازی در Matchmaking مشکل دارند و به بازیکنان اجازه نمی‌دهند تا چند نفر یار به عنوان Friend و چند یار اتفاقی داشته باشند.

حالت Big Team Battle که هنوز هم رفع مشکل آن در بازی Halo Infinite قرار نگرفته، یک حالت ۱۲ در مقابل ۱۲ است که بازیکنان را در یک درگیری بسیار بزرگ‌تر قرار می‌دهد. با این وجود برای رفع مشکل آن، در تاریخ ۲۹ دی یک هات فیکس عرضه شد تا مورد مربوط به BTB را هم حل کند. اما این آپدیت که برای رفع مشکل عرضه شده بود، خود با مشکل مواجه شد!

با این حال امروز سازندگان اعلام کردند که برگرفته از همان آپدیت قبلی، آن‌ها موفق شده‌اند تا راه رفع مشکل BTB را پیدا کنند. اما اینبار پیش از انتشار آپدیت، آن‌ها قصد دارند تا اول محصول به دست آمده را در اختیار کابران محدود برای تست قرار بدهند. سپس در تاریخ ۱۴ بهمن (۳ فووریه) نسخه رسمی و کامل‌تر آپدیت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا