شایعه: بخش بتل رویال بازی Halo Infinite در دست توسعه است!

احتمال همکاری استودیو 343Industries با Certain Affinity

شایعه بخش بتل رویال بازی Halo Infinite

پیش از انتشار بازی Halo Infinite، بسیاری از طرفداران و فعالان باور داشتند که این بازی شامل حالت بتل رویال نیز خواهد شد و حال اینگونه به نظر می‌رسد که این خواسته آن‌ها تبدیل به حقیقت خواهد شد، اما استودیو 343 Industries توسعه دهنده آن نخواهد بود!

به گزارش وبسایت Windows Central، استودیویی ثانویه در حال همکاری با استودیو 343 Industries برای توسعه بخشی جدید از بازی Halo Infinite‌ است که به نظر این بخش یک بتل رویال یا حالتی شبیه به آن خواهد بود! استودیویی که از آن صحبت شد، استودیو Certain Affinity بوده که سابقه بسیار درخشانی در کمک رسانی به استودیوهای بزرگ‌تر دارد. این تیم پیش‌تر در توسعه و انتشار بازی‌هایی بزرگ چون Halo و Call of Duty فعالیت داشته است.

ناگفته نماند که به نظر استودیو Certain Affinity پروژه‌هایی جداگانه نیز در دست داشته و به دنبال ساخت عناوینی بزرگ تحت نام مایکروسافت است. طبق گزارش‌های اخیر، آن‌ها دو پروژه بزرگ انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی در دست دارند.

این اطلاعات توسط برخی دیتاماینرها به دست وبسایت Windows Central رسیده و به هیچ عنوان نمی‌توان صحت یا شایعه بودن این اخبار را تایید کرد. در سوی دیگر، استودیو 343 Industries در حال توسعه دیگر بخش‌های بازی Halo Infinite است. اگر به یاد داشته باشید، آن‌ها به ما وعده انتشار بخش Co-Op و همچنین بخش بسیار پرطرفدار Forge را داده‌اند و دعوت به همکاری استودیویی ثانویه کاملا منطقی و حرفه‌ایست.

اما در استودیو Certain Affinity چه می‌گذرد؟ اخبار مربوط به این استودیو حاکی از این موضوع هستند که یکی از پروژه‌های در دست توسعه آن‌ها، عنوانی شبیه به سری بازی Monster Hunter بوده که به طور انحصاری برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است بگوییم که این اخبار همه در حد شایعه بوده و هیچ یک از استودیوهای 343 Industries یا Certain Affinity و همینطور شرکت مایکروسافت آن‌ها را تایید نکرده‌اند، با این حال انتظار داریم به زودی اخبار بیشتری درباره این دو استودیو منتشر شود.

شما درحال حاضر می‌توانید بخش آنلاین چند نفره بازی Halo Infinite را به طور رایگان در ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی تجربه کنید. نظر شما درباره همکاری 343 Industries و Certain Affinity چیست؟ فکر می‌کنید بخش بتل رویال بازی Halo Infinite‌ در صورت انتشار می‌تواند رقیب جدی برای عناوینی چون Call of Duty Warzone، Fortnite یا PUBG باشد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا