بازی Halo: Combat Evolved به زودی برای PC منتشر می‌شود

تریلر جدید از این بازی منتشر شد

بازی Halo: Combat Evolved به زودی برای PC منتشر می‌شود نیکان صبوری ۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

طبق گزارش‌ها و شواهد‌های موجود، بازی کلاسیک Halo: Combat Evolved به زودی به جمع عناوین Halo: The Master Chief Collection برای PC اضافه خواهد شد.

همانطور که می‌دانید، Halo: The Master Chief Collection اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم ویندوز منتشر گردید و موفقیت‌های بسیار زیادی را به دست آورد. Halo: The Master Chief Collection که اکنون تنها شامل بازی Halo: Reach است، به زودی با عنوان کلاسیک Halo: Combat Evolved روبه‌رو می‌شود.

به‌تازگی یوتیوب و توییتر رسمی بازی Halo، ویدیوی سینماتیک و کوتاهی از معرفی بازی Halo: Combat Evolved منتشر کرده‌اند. لازم به ذکر است که این قسمت نسخه‌ی سال ۲۰۱۱ میلادی یعنی Anniversary بوده که شامل یک سری بهبود‌ها و به‌روزرسانی‌های گرافیکی است. در پست رسمی 343Industries که در اواخر فوریه منتشر شده بود، اعلام شد که صدا و موزیک‌های بازی Combat Evolved به بخش چند نفره اضافه می‌شود اما هیچ اشاره‌ی مستقیمی به عرضه‌ی خود بازی در این اطلاعیه وجود نداشت.

اطلاعاتی در خصوص وضعیت و یا حتی تاریخ انتشار Halo: Combat Evolved برای PC منتشر نشده ولی با توجه به شواهد موجود، به نظر می‌رسد که دارندگان بازی Halo: The Master Chief Collection به زودی با یک به‎روزرسانی بزرگی روبه‌رو شوند که شامل اضافه شدن، بخش داستانی Halo: Combat Evolved باشد.

Halo: Combat Evolved اولین بار در سال ۲۰۰۱ میلادی برای کنسول ایکس‌باکس منتشر شد. این بازی شروع کننده‌ی سری Halo بوده و داستان آن در قرن ۲۶ روایت می‌شود که بازیکنان در قالب شخصیت Master Chief به نبرد بزرگی بین نژاد انسان‌ها و بیگانگان به نام Covenant اعزام می‌شود.

لازم به ذکر است که Halo: The Master Chief Collection، شامل ۶ بازی است. بعد از انتشار Halo: Combat Evolved عناوین دیگری مانند Halo 2 ،Halo 3:ODST ،Halo 3 و Halo 4 هم به این کالکشن اضافه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا