به مناسبت شیوع ویروس کرونا، بسته‌ی الحاقی تازه‌ای به Halo 5 اضافه شد

با خریداری این بسته می‌توانید به مقابله با ویروس کرونا کمک کنید

به مناسبت شیوع ویروس کرونا، بسته‌ی الحاقی تازه‌ای به Halo 5 اضافه شد مهسا سپاهی ۰ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Halo 5

اخیرا Halo 5: Guardians بسته‌ی الحاقی ویژه‌ای به بازی اضافه کرده که کاربران با خریداری آن می‌توانند به امداد رسانی‌های ویروس کرونا کمک کنند.

شرکت مایکروسافت بسته‌ی درخواستی امداد و بهبود (Relief and Recovery) را برای عنوان هیلو 5 منتشر کرده است. این بسته شامل آیتم‌های کم‌یابی می‌شود که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها در حالت چند نفره‌ی بازی استفاده کنند. تمام پول‌های دریافت شده از این بسته که ۱۰ دلار قیمت دارد، مستقیما به صندوق امداد جهانی ویروس کرونا واریز می‌شود. اکانت رسمی هیلو در توییتر اعلام کرد:

قهرمان باشید و به کسانی که نیاز به امداد رسانی دارند، کمک کنید. جوامع تحت تاثیر ویروس کرونا را پشتیبانی کرده و از آسیب‌‌پذیرترین افراد با بسته‌ی Relief and Recover REQ در بازی Halo 5 محافظت کنید. همه‌ی درآمد حاصل از این بسته‌ها مستقیما به صندوق امداد جهانی ویروس کرونا واریز می‌شود.

این بسته‌ی الحاقی علاوه بر ۱۰ آیتم کمیاب و کارت‌های تقویتی که به کاربر کمک می‌کند تا در حالت چند نفره سریع‌تر لول خود را بالا ببرد، دارای آیتم‌هایی با قابلیت شخصی‌سازی بسیار جذاب بوده که بسیار کم‌یاب هستند. این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۱۱ اردیبهشت (۳۰ آوریل) در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید این مجموعه را از داخل بازی Halo 5 و یا در فروشگاه ایکس‌باکس خریداری کنید.

Halo 5 اولین عنوانی نیست که با راه‌اندازی کمپینی در داخل بازی، قصد کمک به امداد رسانی‌های ویروس کرونا را دارد. بسته‌ی Modern Warfare’s Defender هم با استفاده از این امدادهای مالی قصد دارد تا به بهبود شرایط، در این زمان استرس‌زا کمک کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا