تماشا کنید: آخرین تریلر فیلم Halloween Kills منتشر شد

به استقبال هالووین و آثار ترسناک بروید

آخرین تریلر فیلم Halloween Kills منتشر شده و اطلاعات جدیدی از قاتل ترسناک هالووین به ما می‌دهد. سری فیلم‌های هالووین یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای ترسناک مربوط به جشن هالووین است که در پاییز آینده جدیدترین قسمت آن تحت عنوان Halloween Kills اکران خواهد شد.

در این تریلر مایکل مایرز (Michael Myers) را می‌بینیم که همانطور که در دو قسمت پیشین این فرنچایز دیدیم، همچنان در شهر به کشتن و صدمه زدن به مردمی که هالووین را جشن می‌گیرند، ادامه می‌دهد. داستان این فیلم دقیقا از صحنه انتهایی فیلم Halloween اثر دیوید گوردون گرین (David Gordon Green) که محصول سال ۲۰۱۸ است آغاز شده و وقایع پس از داستان این فیلم را شرح می‌دهد.

اگرچه در قسمت پیشین یکی از اهالی شهر تلاش کرده بود تا قاتل ماسک به صورت را در بین شعله‌های آتش گیر بیندازد با این حال او از خانه آتشین فرار کرده و به اعمال شنیع خود ادامه داده و مردم شهر تلاش می‌کنند تا او را متوقف کنند. 

طبق آنچه که در آخرین تریلر فیلم Halloween Kills مشاهده می‌شود برخی از شخصیت‌های قدیمی این فرنچایز در این قسمت نیز حضور دارند که این امر بدون شک باعث جلب توجه طرفداران خواهد شد. Halloween Kills که محصول کمپانی Universal Pictures است در تاریخ ۱۵ ماه اکتبر مصادف با ۲۳ مهر در سینما‌ها اکران خواهد شد. 

فیلم Halloween در سال ۲۰۱۸ با فروش فوق‌العاده ۲۵۰ میلیون دلاری خود رتبه گیشه این فرنچایز را در پیشینه چهار دهه خود جابه‌جا کرد. با توجه به این امر انتظار می‌رود که فیلم Halloween Kills نیز فروش قابل توجهی داشته باشد. 

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا