#مهسا_امینی

قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy ماجراهای آغاز شده در قسمت اول را به اتمام خواهد رساند

جیمز گان کارگردان این فیلم، در سری جدید پرسش و پاسخ‌های خود این مسئله را مطرح کرد

قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy

«جیمز گان» کارگردان مشهور سری فیلم Guardians of the Galaxy در پرسش و پاسخی عنوان کرد که قسمت سوم، پرونده‌ی ماجراهای آغاز شده در قسمت اول را خواهد بست.

جیمز گان که در سال‌های اخیر با کارگردانی فیلم‌های Guardians of the Galaxy از دنیای سینمایی مارول به شهرت رسید، هم‌اکنون در حال کار روی فیلم The Suicide Squad از دنیای سینمایی DC است. او بعد از پایان این پروژه به سراغ قسمت سوم «نگهبانان کهکشان» خواهد رفت. گان در سری جدید پرسش و پاسخی که در اینستاگرام انجام داده است، به برخی از سوالات طرفداران پاسخ داد.

سوال یکی از کاربران این بود که آیا GotG Vol. 3 پایان ماجراهای این گروه خواهد بود یا ماجراهای بیشتری هم در راه است که گان به این شکل پاسخ داد:

اگر همه چیز طبق نقشه پیش برود، این فیلم داستان‌هایی که من در قسمت اول شروع کردم را به سرانجام می‌رساند.

اگر مارول بر سر توییت‌های گذشته‌ی گان او را از کارگردانی قسمت سوم برکنار نمی‌کرد، احتمالا امسال یا سال آینده باید قسمت سوم Guardians of the Galaxy را روی پرده‌ی سینماها می‌دیدیم، اما این اقدام و سپس بازگشت دوباره‌ی او باعث شد تا این اتفاق چند سالی به تاخیر بیافتد؛ به خصوص که حالا گان روی The Suicide Squad هم کار می‌کند. یکی دیگر از کاربران از زمان آغاز فیلمبرداری قسمت سوم سوال پرسید و گفت آیا ژانویه‌ی ۲۰۲۲ میلادی به عنوان زمان شروع تولید حقیقت دارد که گان با جواب «نه» آن را تکذیب کرد.

در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی شاهد اکران Guardians of the Galaxy Vol. 3 خواهیم بود. محصولات دنیای سینمایی مارول سال آینده با فیلم‌های Black Widow و The Eternals وارد فاز چهارم خواهد شد. با آغاز فعالیت سرویس استریم دیزنی‌پلاس هم تا دو سال آینده شاهد پخش سریال‌هایی بر اساس این دنیای جذاب همچون WandaVision و The Falcon and the Winter Soldier خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا