یکی از بازیگران مارول نقش پدر سوپرمن در Superman: Legacy را ایفا می‌کند

شایعه‌ای جدید

پدر سوپرمن در Superman: Legacy

اگر اطلاعات منتشر شده از سوی یک افشاگر صحت داشته باشند، نقش پدر سوپرمن در Superman: Legacy به یکی از بازیگران مارول سپرده می‌شود.

اگرچه DC Universe قرار است مانند DC Extended Universe با نمایش اقتباس سینمایی سوپرمن آغاز شود، تفاوت‌های قابل توجهی میان Superman: Legacy و Man of Steel وجود دارد. یکی از مهمترین تفاوت‌ها در داستانی نهفته است که اقتباس جدید سوپرمن روایت می‌کند. این داستان سال‌های کودکی و نوجوانی را نادیده گرفته و کلارک کنتی را به تصویر می‌کشد که با قابلیت‌هایش کاملاً آشنا بوده و فعالیت خبرنگاری دارد. با این حال، بنظر می‌رسد جیمز گان (James Gunn)، نویسنده و کارگردان پروژه، قصد دارد نیم نگاهی هم به گذشته داشته باشد.

DCEULeaks یک اکانت در فروم Reddit بوده و طبق ادعای جدیدش، نقش پدر سوپرمن در Superman: Legacy به کرت راسل (Kurt Russell) سپرده می‌شود. Reddit طی سال‌های گذشته بعنوان منبعی نه چندان قابل اعتماد در میان کاربران فضای مجازی جا افتاده اما دو مورد را نباید فراموش کرد: مورد اول اینکه DCEULeaks سابقه افشای اطلاعات درست را دارد؛ مورد دوم و پایانی هم اینکه جیمز گان علاقه زیادی به استفاده از بازیگران تکراری در فیلم‌های خود داشته و برای اثبات این ادعا می‌توان به The Suicide Squad و Guardians of the Galaxy 3 اشاره کرد.

DCEULeaks تنها نقش پدر سوپرمن در Superman: Legacy را فاش نکرده و توضیحاتی را درباره لباسش ارائه کرده است. این توضیحات به یک طراح کانسپت آرت تعلق دارد که ظاهراً روی اقتباس جدید سوپرمن کار کرد:

جور ال [پدر سوپرمن] بعنوان فردی قد بلند کشیده شده است. قدش حداقل ۲۱۳ سانتی متر است. لباسش ترکیبی از زره و پارچه‌ بوده که زره با رنگ آبی روشن و پارچه با رنگ سفید کریستالی به تصویر کشیده می‌شوند. روی قفسه سینه‌اش نماد خاندان ال قرار داشته که مثل یک LED می‌درخشد.

نکته جالب ماجرا را هنوز نگفته‌ام. این را قطعی ندانید اما تعدادی کانسپت آرت دیدم که چهره بازیگران واقعی روی شخصیت‌ها استفاده شده بود اما کانسپت بخصوصی که دیدم، چهره کرت راسل را روی بدن جور ال داشت.

کرت راسل در Guardians of the Galaxy 2 با جیمز گان همکاری داشت. او در این فیلم سینمایی نقش ایگو را ایفا کرد که یک موجود کیهانی بوده و پدر استار لرد به شمار می‌رود. در ضمن، اگر راسل شخصیت جور ال را به تصویر بکشد، اولین فردی نخواهد بود که این کار را می‌کند. پیش از این، راسل کرو (Russell Crowe) چنین نقشی را در Man of Steel ایفا کرده بود.

DCEULeaks همچنین تاکید داشت کانسپت آرت‌هایی را دیده که به برینیاک اشاره دارند. با این حال، جیزی درباره حضور یا غیبت این شخصیت در Superman: Legacy نگفته است. در ضمن، اقتباس جدید سوپرمن از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) اکران خواهد شد.

4 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا