فیلم Guardians 4 را جیمز گان کارگردانی نمی‌کند

چه آینده‌ای در انتظار نگهبانان است؟

فیلم Guardians 4 را جیمز گان کارگردانی نمی‌کند پیمان امامی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
سریال GOTG Holiday

فیلم Guardians 4 که خبر ساخت آن به‌تازگی تایید شده، توسط جیمز گان کارگردانی نخواهد شد. این در حالی است که او سه فیلم قبلی نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) را کارگردانی کرده است.

مجموعه نگهبانان کهکشان یکی از سه‌گانه‌های معروف در ژانر ابرقهرمانی است که از پرفروش‌ترین مجموعه‌های شرکت مارول به شمار می‌رود. این سه فیلم به ترتیب در سال‌های 2014، 2017 و 2023 روی پرده رفتند و به قدری در گیشه موفق ظاهر شدند که مارول را به فکر تولید قسمت چهارم انداخت.
اخیرا جیمز گان در مصاحبه با نیویورک تایمز از ساخت نگهبانان کهکشان 4 ابراز امیدواری کرده و اعلام کرده که امیدوار است مارول (Marvel) در آینده هم مجموعه نگهبانان را ادامه دهد.
اگرچه نگهبانان کهکشان 3 پایان غیرمنتظره‌ای داشت و اکثر نگهبانان اصلی از تیم خارج شدند، اما به نظر می‌رسد که نظرات جیمز گان منطقی است. زیرا هنوز هم فضای کافی برای یک فیلم جدید، با محوریت اعضای جدید، وجود دارد. تنها چالشی که مارول با آن مواجه است، پیدا کردن کارگردان جدیدی است که ساخت نگهبانان کهکشان 4 را برعهده بگیرد.

چالشی بزرگ پیش روی مارول

جیمز گان و جان واتس (Jon Watts) تنها کارگردانانی هستند که همکاری درازمدتی با مارول داشته‌اند. جیمز گان با سه‌گانه نگهبانان کهکشان و جان واتس با سه‌گانه مرد عنکبوتی که تام هالند (Tom Holland) در آن‌ها بازی کرده است.
اما اکنون جیمز گان به استودیو DC ملحق شده و مارول مجبور است کارگردان دیگری را برای مجموعه Guardians انتخاب کند. با وجود این، تصور فیلم Guardians 4 بدون جیمز گان واقعا دشوار به نظر می‌رسد.
در حالی که سه‌گانه نگهبانان کهکشان می‌تواند زمینه‌ساز تولید فیلم‌ها و سریال‌های تازه‌ای باشد، اول از همه باید سکان هدایت این مجموعه در دستان مطمئنی قرار بگیرد. اکنون سوال این است که مارول چگونه می‌خواهد فیلم Guardians 4 را بدون کارگردان اصلی‌اش ادامه دهد. آيا جایگزین مناسبی پیدا خواهد کرد یا این مجموعه جذاب هم دچار سرنوشتی مشابه با انتقام جویان (Avengers) می‌شود؟

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا