#مهسا_امینی

آپدیت جدید GTA Online محتواهای جذابی را به بازی اضافه می‌کند

از مسابقات ریسینگ تا نقشه‌های جدید

آپدیت جدید GTA Online محتواهای جذابی را به بازی اضافه می‌کند مریم خواجوی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
آپدیت جدید GTA Online

شرکت راکستار به تازگی در وبسایت و حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که آپدیت‌های جدید با محتواهای جذاب در انتظار GTA Online است. یکی از این آپدیت‌ها در تاریخ ۲۷ مه مصادف با ششم خرداد منتشر خواهد شد که به مسابقات ماشینی هیجانی دوباره می‌دهد.

طبق این اطلاعات، به‌روزرسانی‌های متعددی در انتظار GTA Online است. اضافه شدن هشت Stunt Race جدید به مجموعه‌ی این مسابقات هیجان انگیز، تمرکز بیش‌تر روی اتومبیل‌ها و یک منطقه‌ی ملاقات زیرزمینی جدید به عنوان مکانی برای آزمایش وسایل نقلیه‌ی مختلف است. همچنین در کنار این موارد ماشین‌های دزدیده ‌شده‌ی جدید، انواع جدید مسابقات ریسینگ و ماموریت‌های سرقت چند مرحله‌ای از دیگر ویژگی‌های این آپدیت هستند.

با این حال، موارد ذکرشده تنها ویژگی‌هایی نیستند که بازی GTA Online به خود خواهد دید؛ چرا که هفت آرنا به حالت Deadline و نقشه‌های جدیدی به حالت Survival بازی اضافه خواهند شد.

متاسفانه راکستار جزییاتی از تاریخ دقیق عرضه‌ی هر کدام از این محتواها به جز Stunt Race منتشر نکرده است. از آن جایی که تا ۲۷ مه زمان زیادی باقی نمانده است، احتمالا به زودی شاهد انتشار اطلاعات بیش‌تری از جانب راکستار برای سایر محتواهای بازی باشیم.

اخبار آپدیت‌های جدید برای بخش آنلاین GTA همزمان با انتشار پستی در ارتباط با نسخه‌های نسل نهمی GTA V و GTA Online منتشر شد. طرفدارانی که صبورانه منتظر انتشار نسخه‌ی بهبودیافته‌ی این بازی روی کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S بودند، از مشخص شدن تاریخ انتشار هیجان‌زده شدند. عنوان GTA V همراه با بخش آنلاین خود در تاریخ ۱۱ نوامبر مصادف با ۲۰ آبان منتشر خواهند شد. هر چند که تا آن زمان چند ماه باقی مانده است، بازیکنان بخش آنلاین تا آن زمان بیکار نخواهند بود و با آپدیت‌های مذکور تجربه‌های جدیدی خواهند داشت.

بازی GTA Online در حال حاضر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و 5، Xbox One، Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی موجود است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا