بازیکنان جی تی ای آنلاین بعضی از قابلیت‌های قدیمی بازی را بی‌استفاده می‌دانند

ایمیل در بازی واقعا اضافه بود

بازیکنان جی تی ای آنلاین - GTA Online

بسیاری از بازیکنان جی تی ای آنلاین – GTA Online در حال حاضر ویژگی‌هایی از این بازی را مانند ایمیل زدن بی‌استفاده می‌دانند.

بازی GTA Online طی سالیان گذشته انواع و اقسام آپدیت‌ها و قابلیت‌ها را اضافه کرده و از همین جهت، همیشه سازندگان سعی کرده‌اند تا حس تازگی را برای آن حفظ کنند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که ظاهرا اخیرا بعضی از بازیکنان جی تی ای آنلاین در فضای مجازی، شروع به میم ساختن درباره بعضی از ویژگی‌های بی استفاده این عنوان کرده‌اند.

برای مثال، یکی از قابلیت‌های این عنوان آنلاین که عملا بی استفاده محسوب می‌شود، ویژگی چت با ایمیل داخل خود بازی است. واقعا تا وقتی که می‌توانید مستقیما در بازی به خود بازیکن مورد نظر پیام بدهید، نیاز دارید تا به او ایمیل بزنید؟! آن هم در شرایطی که حتی با پلتفرم رایانه شخصی، باید از کیبورد داخل بازی استفاده کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که خیلی وقت پیش به بازی اضافه شده بود و خیلی زود از GTA Online حذف شد، یک مارکت داخل بازی به نام Bawsaq بود. در این مارکت برخی از بازیکنان راه‌هایی را پیدا کرده بودند تا از خود فروشگاه بازی هم دزدی کرده و عملا سرقت بزرگ در شهر را به یک موضوع واقعی تبدیل کنند! البته این ویژگی برای بازیکنان بی استفاده نبود، ولی سازندگان برای اینکه از اشتباه خود بیشتر از حد خاصی ضرر نکنند،‌ آن را از بازی حذف کردند.

همچنین یکی دیگر از مواردی که بازیکنان جی تی ای آنلاین در حال مسخره کردن آن هستند، Bunker های داخل بازی است. در این مکان‌های بزرگ برای جا به جا شدن شما نیاز به یک وسیله نقلیه دارید، اما خودروهای داخل آن آنقدر کند هستند که شاید ترجیح بدهید قدم بزنید یا شخصیت خود را وادار به دو صد متر سرعت کنید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا