گلیچ جی تی ای آنلاین بازیکنان را نامیرا می‌کند!

عمر ابدی!

گلیچ جی تی ای آنلاین بازیکنان را نامیرا می‌کند! گلناز کیانی ۲ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ بازی | گیم
گلیچ جی تی ای آنلاین

در هفته گذشته بازیکنان جی تی ای (GTA) متوجه اتفاق عجیبی شدند و چیزی را کشف کردند که بازی را به شدت تحت تاثیر قرار می‌داد. این گلیچ جی تی ای آنلاین به بازیکنان عمر بی‌نهایت می‌دهد.

در طی هفته گذشته بازیکنان جی تی ای مجبور بودند تعداد زیادی از رانندگان تاکسی عصبی و غیرقابل کشتن را تحمل کنند. به‌روزرسانی جدید حالت تاکسی ورک (Taxi Work) ، که به بازیکنان امکان می‌داد تا به صورت یک ماجراجویی فرعی تبدیل به یک راننده تاکسی شوند، عواقب جانبی ناخوشایندی داشت و باعث شد برخی از بازیکنان شکست‌ناپذیر شوند و بدون عواقب به کشتن مردم بروند.

استفاده از این گلیچ نیز نسبتاً ساده بود. تنها کاری که باید انجام داده می‌شد این بود که بازیکنان باید به شرکت Downtown Cab می‌رفتند، وارد نشانگر سفید (White marker) می‌شدند، ماموریت را می‌پذیرفتند و همزمان دکمه ورود و خروج وسیله نقلیه را نگه می‌داشتند تا تبدیل به یک راننده تاکسی و در نهایت یک شخصیت نامیرا می‌شدند.

البته سازندگان بازی تلاش کردند تا مشکل را سریعا رفع و از دسترس خارج کنند. گزارشگر شرکت راکستار (Rockstar) تایید کرد که چندی پیش در یک به‌روزرسانی این نقص با نام Taxi God Mode در کنار چندین باگ مخل کننده دیگر بازی مانند گلیچ Auto Shop Merge و نقصی که به بازیکنان اجازه می‌داد مرحله آماده سازی Doomsday Heist را رد کنند، اصلاح شده است.

اما متأسفانه پس از انتشار این خبر زمان زیادی نگذشته بود که باری دیگر بازیکنان متوجه شکل متفاوتی از این نقص شدند. نقصی که منجر به وجود آمدن رانندگان تاکسی غیرقابل کشتن بسیاری شده بود. هنوز مشخص نیست که این مشکل در چه حد رفع شده و یا اینکه این بار چگونه قابل دسترسی است اما یکی از گزارشگران بازی در پاسخ به توییت قبلی شرکت اعلام کرد که این مشکل در عمل وجود دارد و یک بار دیگر بازیکن با اجرای این گلیچ شکست ناپذیر می‌شود.

شرکت راکستار مطمئناً گلیچ جی تی ای آنلاین را به همان سرعتی برطرف خواهد کرد که اشکال قبلی حالت Taxi God Mode را درست کرده بود تا آن زمان هنگام بازی در لوس سانتوس (Los Santos) مراقب راننده تاکسی‌ها باشید تا آپدیت بعدی در دسترس قرار بگیرد.

نظر شما درباره این گلیچ چیست؟ آیا تا به حال موفق به استفاده از آن شده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا