گلیچ بازی GTA Online باعث دردسر بازیکنان شده است!

فعلا کارکتر جدید نسازید!

گلیچ بازی GTA Online

گلیچ بازی GTA Online در نسخه نسل نهمی، بازی را به شکل عجیبی مختل می‌کند و صدای بازیکنان را هم در آورده است.

بازیکنان نسخه Expanded and Enhanced بازی GTA Online و به خصوص افرادی که به تازگی آن را شروع کرده‌اند، با مشکلی مهم روبه‌رو شده‌اند که می‌تواند بازی را از کار بیندازد. راکستار هنوز رسما چنین مشکلی را اعلام نکرده است ولی اگر شما می‌خواهید که GTA Online را شرپع کنید یا این که کارکتر جدیدی بسازید، حتما باید به این شرایط توجه کنید.

راکستار گیمز سال پیش نسخه Expanded and Enhanced بازی GTA Online را عرضه کرد تا این بازی با کیفیت بهتری روی کنسول‌های نسل نهمی اجرا شود. بازی GTA Online همچنین یک ‌Bonus یا پاداش در این بازی قرار داد تا به بازیکنان ۴ میلیون دلار برای شروع بازی هدیه کند و آنان راحت‌تر بتوانند در این بازی پیشرفت کنند و گلیچ بازی GTA Online نیز در همین موضوع نهفته شده است.

بازیکنان GTA Online گزارشی دادند و اعلام کرده‌اند که در هنگام ساخت کارکتر جدید با یک باگ مواجه می‌شوند و بازی به آنان اجازه ادامه دادن را نمی‌دهد. به نظر می‌رسد که این مشکل به Executive career tree مربوط می‌شود و بازیکنان پس از ورود به کسب و کار خود قادر به حرکت و دسترسی به کامپیوتر CEO خود نخواهند بود.

البته که بازیکنان می‌توانند کارکتر دیگری را بسازند و با آن بازی کنند، اما این مسئله بدون business bonus کمی مضحک به نظر می‌رسد و باعث می‌شود تا این بازیکنان از دیگران عقب بیفتند. در حال حاضر هنوز هیچ راه حلی به جز این راه برای شروع بازی وجود ندارد. بسیاری از بازیکنان معتقد هستند که این گلیچ بازی GTA Online به دلیل آپدیت اخیر این بازی به وجود آمده است. اگر شما هم از بازیکنان GTA Online هستید، فعلا کارکتر جدیدی نسازید و منتظر باشید تا راکستار این مشکل را برطرف کند.

نظر شما در مورد این گلیچ بازی GTA Online چیست؟ آیا شما هم با آن مواجه شده‌اید؟

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا