برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تروی بیکر در GTA 6 نقش جیسون را ایفا نمی‌کند

متاسفیم!

تروی بیکر در GTA 6 نقش جیسون را ایفا نمی‌کند ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تروی بیکر در GTA 6

از زمان انتشار اولین تریلر، بسیاری از طرفداران و مخاطبین متصور بودند تروی بیکر در GTA 6 نقش شخصیت جیسون را ایفا می‌کند.

اگرچه شخصیت جیسون در اولین تریلر منتشر شده از بازی Grand Theft Auto 6 دیالوگ‌های چندانی را بر زبان نمی‌آورد، گیمرها به سرعت از این موضوع اطمینان حاصل کردند که صدای این شخصیت مربوط به تروی بیکر (Troy Baker) صداپیشه سرشناس دنیای بازی است. از آن زمان تاکنون، شایعات و گمانه‌زنی‌های بی‌شماری پیرامون این مسئله شکل گرفته است. اکنون به لطف مصاحبه صورت گرفته توسط رسانه The Movie Dweeb با تروی بیکر، این شایعات به پایان راه خود رسیدند.

در این گفتگو درخصوص حضور تروی بیکر در GTA 6 و ایفای نقش شخصیت جیسون سوال پرسیده شد که پاسخ او را به این شکل به دنبال داشت: “این موضوع بسیار جالب است و اگر بخواهم با شما صادق باشم این موضوع درس بزرگی برای من داشت که آن درک و برداشت از یک موضوع است. افراد با خود فکر می‌کنند و بلافاصله فرض خود را بر مبنای آن قرار می‌دهند. من دوست دارم شخصی را که این نقش را در GTA برعهده دارد پیدا کنم و اعتبار ایفای چنین نقشی را به او بدهم. زیرا شک ندارم عملکرد او در این بازی فوق‌العاده خواهد بود.”

“من افرادی را می‌شناسم که در عناوین شرکت راک‌استار (Rockstar Games) مشارکت داشته‌اند و از جمله آن می‌توانم به راجر کلارک (Roger Clark بازیگر شخصیت آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2) و ند لوک (Ned Luke بازیگر شخصیت مایکل در بازی GTA 5) اشاره کنم. آن‌ها تلاش فراوانی کرده و از تمام وجود خود برای ایفای نقش در این شخصیت‌ها مایه گذاشته‌اند و شایسته تمامی اعتبارات و تحسین‌‍‌ها برای کار خود هستند. اما من جزو این اشخاص نیستم.”

بیکر در ادامه اظهار داشت این شایعات یادآور دوران کاری قابل توجه و درخشانی است که او از خود برجای گذاشته. در ادامه به این موضوع اشاره داشت که سناریوهای کاملا برعکس، یعنی هنگامی که افراد متوجه نمی‌شوند ایفای نقش یک شخصیت توسط او صورت گرفته، جایی است که با خود می‌گوید کارش را به بهترین شکل انجام داده است.

باید به این موضوع نیز اشاره کنیم تروی بیکر تنها کسی نبوده که نامش به عنوان بازیگر شخصیت جیسون در GTA 6 به گوش رسیده و در این میان، اسامی دیگری از جمله برایان زامپلا (Bryan Zampella) نیز به عنوان یکی دیگر از حدس و گمان‌ها مطرح شده است. بازی مورد بحث در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی نداشته و تنها برای عرضه در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments