GTA 6 انقلابی در جهان بازی‌ های ویدیویی خواهد بود!

تصمیم جسورانه‌ی تیک تو!

GTA 6 انقلابی در جهان بازی‌ های ویدیویی خواهد بود! گلناز کیانی ۳ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
GTA 6

شرکت هلدینگ تیک تو اینترکتیو (Take-Two Interactive) اخیرا در جلسه‌ای از مراحل ساخت بازی جهان‌باز بعدی راک‌استار سخن گفت و باری دیگر اعلام کرد که پروسه ساخت بازی مورد انتظار GTA 6 به خوبی در حال پیشرفت است و GTA 6 انقلابی در جهان بازی‌ های ویدیویی خواهد بود.

اخبار ساخت بازی بعدی فرنچایز محبوب GTA در ماه فوریه پیش منتشر شد. در همان زمان راک‌استار اعلام کرد که ساخت بازی بی‌نام جدید، که بعدتر طرفداران نام GTA 6 را بر روی آن گذاشتند، به خوبی در حال پیشرفت است. . استراوس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت تیک تو در جلسه‌ای که اخیرا برگزار کرد نیز همین موضوع را دوباره تکرار کرد و اضافه کرد که بازی آنچنان عالی خواهد بود که معیارهای جدیدی برای دنیای بازی‌های ویدیویی وضع خواهد شد.

همزمان با در دست ساخت بودن نسخه بعدی سری Grand Theft Auto تیم راک‌استار گیمز مصمم است تا بار دیگر معیارهای خلاقانه و تازه‌ای را برای این فرنچایز محبوب، صنعت بازی‌های ویدیویی و در کل برای همه سرگرمی‌ها تعیین کند. این تیم در جلسه‌ای که در ماه فوریه برگزار شد ذکر کرده بود که یکی از اهداف ساخت بازی بعدی GTA این است که فراتر از دستاورد‌های قبلی خود حرکت کنند. اما تیک تو نظر جسورانه‌تری در این باره داشت. از نظر تیک تو، تیم راک‌استار باید با برداشتن گام‌های بزرگتر صنعت بازی را متحول کنند به طوری که پس از انتشار قسمت بعدی GTA استانداردهای خلاقانه و تازه‌ای به جهان بازی‌های ویدیویی اضافه شود.

 آنچه ذکر شد تمام چیزی بود که تیک تو در جلسه اخیر به اشتراک گذاشت. این اظهار نظر ناچیز شاید تنها راهی برای پیش‌گرفتن سوالات و حل و فصل مسائل پس از گزارش اخیر بلومبرگ (Bloomberg) بوده باشد. گزارشی که در آن جزئیات کمی درباره GTA 6 ارائه شد و شامل شایعاتی از قبیل اینکه بازی جدید شامل یک قهرمان زن می‌شود (که در نوع خود و در این فرنچایز ایده‌ای بی‌نظیر و تازه محسوب می‌شود) و در اتفاقات بازی در شهر میامی رخ می‌دهند. بلومبرگ همچنین از ماموریت‌ها و موقعیت‌های مکانی جدید دورن بازی خبر داد و اشاره کرد که در GTA 6 مکان‌های داخلی بازی بیشتر از هر قسمت دیگر این مجموعه خواهد بود. البته شاید برخی از این نقشه‌ها و ماموریت‌ها بعد از انتشار بازی به‌روزرسانی شوند. قابل ذکر است که راک‌استار هنوز صحت این گزارشات را تایید یا رد نکرده است.

تاریخ انتشار بازی GTA 6 هنوز به طور دقیق اعلام نشده است. اما گفته می‌شود که تیک تو این بازی را در تاریخی بین آوریل سال ۲۰۲۳ تا مارس سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد کرد و احتمالا این بازی بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین رایانه‌های شخصی قابل اجرا خواهد بود.

نظر شما درباره تصمیم جسورانه تیک تو چیست؟ آیا این شرکت موفق خواهد شد مرز‌های دنیای گیمینگ را جابه‌جا کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا