1%
  • 0/10

کیفیت بازی GTA 6 بهتر از بازی TLOU P2 خواهد بود

ادعای عضو سابق ناتی‌داگ

کیفیت بازی GTA 6 بهتر از بازی TLOU P2 خواهد بود ۱۷ ۰۶ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کیفیت بازی GTA 6

به گفته یکی از اعضای سابق ناتی‌داگ که اکنون در راک‌استار مشغول به کار است کیفیت بازی GTA 6 بهتر از بازی TLOU P2 خواهد بود.

عنوان GTA 6 مورد انتظارترین بازی در میان اجتماع مخاطبین ویدئوگیم به شمار می‌رود. اخیرا یکی از کارمندان کمپانی راک‌استار (Rockstar Games) به نام Si Hai Lin مدعی شده است که عنوان مذکور بسیار بهتر از بازی The Last of Us Part 2 خواهد بود. این مورد قابل توجهی به شمار می‌رود. زیرا ساخته استودیو ناتی‌داگ (Naughty Dog) با انتشار در سال 2020 با استقبال بسیار زیاد منتقدان همراه شد و موفق شد جایزه بهترین بازی سال 2020 را نیز به خود اختصاص دهد. از سوی دیگر Si Hai Lin نیز روی این پروژه کار کرده بود.

طرفداران مجموعه Grand Thief Auto از اخبار پیرامون این موضوع خوشحال بوده و از کارمند سابق ناتی‌داگ سوالات فراوانی درباره GTA 6 پرسیده‌اند. دلیل این موضوع نیز آن است که Si Hai Lin که اکنون به عنوان آرتیست اشیا ارشد در راک‌استار مشغول فعالیت است اطلاعاتی در خصوص کیفیت بازی GTA 6 به اشتراک گذاشته است.

کاربری به نام viceYcity پستی در فروم GTA به اشتراک گذاشته که طی آن اطلاعات از سوی کارمند سابق استودیو ناتی‌داگ منتشر کرده است. شخصی که اکنون روی GTA 6 مشغول کار است. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این پست، این کارمند مدعی شده که بازی GTA 6 یکی از قدرتمندترین و باحال‌ترین پروژه‌هایی است که تاکنون مشاهده کرده است.

ایشان در ادامه اظهار داشت که تمامی فایل‌های مربوط به بخش آرت بازی به صورت کامل تکمیل شده و بازی به صورت 60 فریم بر ثانیه روی کنسول پلی‌استیشن 5 اجرا می‌شود. با این حال، ایشان مطمئن نیست بازی روی رزلوشن 1080p و یا 1440p اجرا می‌شود یا خیر.

از آن جایی که Si Hai Lin روی بازی The Last Of Us Part 2 نیز کار کرده بود و اکنون مدعی شده که بازی بعدی کمپانی راک‌استار، بزرگ‌ترین پروژه‌ای است که در طول ده سال فعالیت روی بازی‌های AAA مشاهده کرده، این موضوع کاربران را مطمئن کرده که عنوان در دست ساخت راک‌استار کیفیت بسیار بیشتری در مقایسه با برنده بهترین بازی سال 2020 خواهد داشت. حال آن که نباید از این نکته نیز غافل شویم که ساخته ناتی‌داگ چهار سال پیش منتشر شده و در مقایسه با ساخته جهان باز راک‌استار، پروژه کوچک‌تری محسوب می‌شود. به همین دلیل شاید مقایسه آن‌ها با یکدیگر از اساس درست نباشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments