1%
  • 0/10

تریلر GTA 6 نزدیک به ۲۰۰ میلیون بار بازدید شده است

در عرض هفت ماه

تریلر GTA 6 نزدیک به ۲۰۰ میلیون بار بازدید شده است ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازدید تریلر GTA 6

تعداد بازدید تریلر معرفی بازی مورد انتظار GTA 6 در کانال رسمی یوتیوب راکستار گیمز به مرز ۲۰۰ میلیون بار نزدیک شده است.

اواخر سال گذشته میلادی بود که بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت شرکت راکستار گیمز اولین تریلر بازی جدید جی‌تی‌ای را به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی که حسابی سروصدا به پا کرد و ظرف روز اول انتشار نزدیک به ۱۰۰ میلیون بازدید در شبکه یوتیوب داشت و در پی آن، رکورد پربیننده‌ترین رونمایی یک بازی در تاریخ را به خود اختصاص داد.

حال که بیش از ۷ ماه از انتشار این ویدیو می‌گذرد، کماکان به تعداد بازدیدهای تریلر اضافه می‌شود؛ به طوری که این ویدیو اکنون نزدیک به ۲۰۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است. ناگفته نماند که این ویدیو ظرف دو ماه اول انتشار به بیش از ۱۶۸ میلیون بازدید دست یافت که موفقیت ارزشمندی برای راکستار گیمز محسوب می‌شود.

در واقع، تریلر رونمایی از بازی جی تی ای ۵ که در اواخر سال ۲۰۱۱ میلادی منتشر شد، دومین تریلر محبوب و پربازدید کانال راکستار گیمز در یوتیوب تلقی می‌شود که در حال حاضر بالغ بر ۱۱۰ میلیون بازدید دارد. این اختلاف ۹۰ میلیونی خیره‌کننده بوده و شور و اشتیاق هوادارها برای بازی جدید فرنچایز را به رخ می‌کشد.

بهتر است بدانید که تریلر معرفی جی تی ای ۶ همچنان به عنوان دومین تریلر پربازدید در حوزه ویدیو گیم به شمار می‌رود. در واقع، تریلر بازی Subway Surfers با بیش از ۳۶۱ میلیون بازدید به عنوان پربازدیدترین ویدیوی یک بازی در یوتیوب بوده که با توجه به اختلاف قابل توجه تعداد بازدیدهای این دو ویدیو، کمی بعید به نظر می‌رسد که GTA 6 قادر به شکستن این رکورد باشد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است. طبق سنت همیشگی راکستار گیمز، ظاهرا این بازی در ابتدا برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و نسخه کامپیوتر بازی با تاخیر چند ساله به دست گیمرها خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments