#مهسا_امینی

ممکن است بازی GTA 6 در بازه‌ی سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ عرضه شود

گزارش مالی خیلی چیزها را لو می‌دهد

ممکن است بازی GTA 6 در بازه‌ی سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ عرضه شود مهسا سپاهی ۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی GTA 6

طبق برنامه‌ی مالی منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان، احتمال دارد بازی GTA 6 در بازه‌ی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ میلادی عرضه شود.

اخیرا شایعات و خبرهای پیرامون بازی GTA 6 زیاد شده و عده‌ی زیادی می‌خواهند تاریخ عرضه‌ی این عنوان را بدانند. شرکت راکستار گیمز، توسعه‌ دهنده‌ی مجموعه بازی Grand Theft Auto، همچنان به سکوت خود ادامه داده و قصد ندارد در مورد تاریخ بازی بعدی Grand Theft Auto توضیح دهد. با این وجود می‌دانیم راکستار گیمز و تیم توسعه‌دهندگان در حال کار روی پروژه‌ی بعدی این فرنچایز پرطرفدار هستند.

گزارشی در سایت VentureBeat منتشر شده که احتمالا می‌تواند در مورد تاریخ عرضه‌ی این بازی، به سوالات مردم پاسخ دهد. شرکت تیک-تو (Take-Two) در گزارشی که سالیانه منتشر می‌کند، برنامه‌ی مالی سال‌های آینده‌ی خود را را قید کرده است. نکته‌ی قابل توجه این گزارش این است که شرکت تیک-تو طبق برنامه‌ی خود قصد دارد مبلغ ۸۹ میلیون دلار در سال مالی ۲۰۲۴ خرج کند. به احتمال زیاد و با توجه به بالا بودن این مبلغ، می‌توانیم امیدوار باشیم یک بازی جدید در دست توسعه قرار می‌گیرد که ممکن است Grand Theft Auto 6 باشد.

از آن‌جایی که به‌طور کلی سری Grand Theft Auto بین گیمرها به عنوان آثاری محبوب شناخته می‌شوند و موفقیت‌‌های عناوین این فرنچایز بسیار زیاد است، ششمین نسخه از سری GTA باید برای راضی کردن کاربران، بازی کامل و بی‌نقصی باشد. تولید این بازی پروژه‌ی پرخرج و بزرگی به‌حساب می‌آید و زمان زیادی طول می‌کشد تا به ثمر برسد. همچنین، شیوع ویروس کرونا برنامه‌ی زمانی کسب و کارهای مختلفی را دچار اختلال کرده و در روند تولید و انتشار بازی‌های زیادی تاثیر منفی گذاشته است. این تاثیر ممکن است گرفتار توسعه‌دهندگان بازی Grand Theft Auto 6 هم بشود و تاریخ حدس زده شده، باز هم عقب بیافتد.

تاریخ گفته شده از سوی توسعه‌دهندگان بازی بعدی Grand Theft Auto تایید نشده و هنوز از صحت آن مطمئن نیستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا