1%
  • 0/10

تریلرهای بعدی بازی GTA 6 چه زمانی پخش می‌شوند؟

برنامه بازاریابی بازی

تریلرهای بعدی بازی GTA 6 چه زمانی پخش می‌شوند؟ ۰ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تریلرهای بعدی GTA 6

با گذشت هفت ماه از انتشار تریلر اول، حال این سوال مطرح شده که تریلرهای بعدی بازی GTA 6 چه زمانی پخش خواهند شد؟

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت اواخر سال گذشته میلادی بود که شرکت راکستار گیمز اولین تریلر بازی جدید جی‌تی‌ای را به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی کوتاه و مختصر که حسابی هوادارها را هیجان‌زده کرده و رکورد پربیننده‌ترین رونمایی یک بازی در تاریخ را به خود اختصاص داده است.

با گذشت هفت ماه از این رونمایی، سوالی که ذهن هوادارها را درگیر خود کرده، این است که راکستار گیمز چه زمانی تریلر بعدی بازی را به نمایش می‌گذارد؟ در همین راستا، طبق پیش‌بینی‌ها، به نظر می‌رسد که تیم سازنده یک سری برنامه‌ها برای اواخر سال جاری میلادی تدارک دیده است.

در واقع، پیش‌بینی شده که راکستار گیمز تریلر دوم جی تی ای ۶ را در اواخر سال جاری میلادی پخش می‌کند. همزمان با انتشار این تریلر و نمایش تصاویر مختلف، احتمالا کمپین تبلیغاتی و بازاریابی بازی نیز آغاز خواهد شد. به فاصله چند ماه، ظاهرا تا پیش از ماه مارس سال ۲۰۲۵ میلادی (فروردین ۱۴۰۴) پیش فروش بازی آغاز و تاریخ دقیق انتشار آن نیز اعلام خواهد شد.

از طرفی، احتمالا تا اواخر بهار یا اوایل تابستان، راکستار گیمز از کاور بازی رونمایی می‌کند و به فغاصله چند ماه شاهد معرفی نسخه ویژه نظیر نسخه کالکتور بازی خواهیم بود. در بازه مرداد تا شهریور ماه، پیش‌بینی شده که نخستین تریلر گیم پلی GTA 6 به نمایش گذاشته خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، به نظر می‌رسد که نخستین تریلر از بخش چندنفره و آنلاین جی تی ای ۶ نیز نهایتا تا پایان مهر ماه پخش شده و بعد از آن نوبت به انتشار تریلر زمان عرضه بازی خواهد رسید تا در آخر این عنوان مورد انتظار در بازه اکتبر تا دسامبر (مهر تا اوایل دی ماه) به دست گیمرها برسد.

دقت داشته باشید که اظهارات فوق صرفا در حد یک پیش‌بینی بوده و شرکت راکستار گیمز هنوز از برنامه تبلیغات و بازاریابی بازی جدید جی تی ای رونمایی نکرده است. از طرفی، این کمپانی همچنان در خصوص بازی سکوت اختیار کرده و طبق معمول باید منتظر انتشار خبرهای رسمی و جدید از سوی این سازنده باتجربه بمانیم.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 برای عرضه در اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است. طبق سنت همیشگی راکستار گیمز، ظاهرا این بازی در ابتدا برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 عرضه می‌شود و نسخه کامپیوتر بازی با تاخیر چند ساله به دست گیمرها خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments