#مهسا_امینی

روند توسعه بازی GTA 6 بسیار خوب پیش می‌رود!

به نظر خروج دن هاوسر از راکستار تاثیر منفی نداشته است!

شایعه سرعت توسعه خوب GTA 6

شایعات داغ مربوط به بازی GTA 6 در حالی که مملو از امید هستند، رنگ و بوی نیاز به صبری طولانی را می‌دهند. روند توسعه بازی GTA 6 خارق العاده است، ولی زمان بسیار زیادی تا انتشار آن باقی مانده است.

در حدود یک ماه پیش استودیو راکستار توسعه بازی GTA 6 را تایید کرد و آن‌ها اعلام کردند که قصد پیشرفتی خارق العاده و چشم گیر نسبت به نسخه‌های پیشین را دارند. پس از این خبر، شایعات پیرامون این بازی ثانیه به ثانیه افزایش داشته و بسیاری باور دارند که نقشه این نسخه از سری بازی جی‌تی‌ای برگرفته از شهر وایس سیتی، با ابعاد بسیار بزرگ و چند شخصیت قابل بازی خواهد بود. یکی از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی و اشخاص نزدیک به استودیو راکستار با نام AccountNGT مدتی پیش اعلام کرد که روند پیشرفت توسعه بازی آن چیزی که از راکستار انتظار می‌رفته نبوده و روند توسعه را «مملو از هرج و مرج» خواند.

کریس کلیپل (Chris Klippel) گزارشگر مجله فرانسوی راکستار (این مجله هیچ ارتباطی با استودیو بازی سازی راکستار ندارد) مدتی پیش اعلام کرد که ساخت بازی GTA 6 پس از خروج دن هاوسر (Dan Houser) از استودیو راکستار طی سال ۲۰۲۰ از نو پایه ریزی شده است، با این حال استودیو راکستار موفقیت‌های بسیاری طی دو سال توسعه کسب کرده است.

کلیپل روز گذشته توییتی جدید منتشر کرد و طی آن اعلام کرد که روند توسعه بازی GTA 6 عالی بوده و آن‌ها موفقیت‌های بسیاری کسب کرده‌اند، با این حال روند توسعه این بازی باید سرعت بیشتری به خود بگیرد. کلیپل همچنین اشاره داشت که احتمالا باید منتظر معرفی رسمی بازی GTA 6 پیش از پایان سال جاری میلادی باشیم، با این حال این بازی مورد انتظار تا سال ۲۰۲۴ به انتشار نخواهد رسید.

شایعات پیشین حتی احتمال انتشار بازی GTA 6 طی سال ۲۰۲۵ را داده بودند، بر این اساس، می‌توان به فاصله دو تا سه ساله تا انتشار این بازی اطمینان داشت و باید گفت که چنین اتفاقی اصلا غیر ممکن نیست. با این حال نباید فراموش کرد که این خبر به طور کامل بر پایه شایعات و اخبار تایید نشده بوده و نمی‌توان از صحت آن‌ها اطمینان یافت. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید نظرات کلیپل به واقعیت پیوسته و حداقل دو سال تمام با بازی GTA 6 فاصله داریم؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا