بازی GTA 5 برای پلتفرم ابری گوگل استادیا منتشر خواهد شد؟

تجربه دوباره سن اندریاس، این‌بار روی پلتفرم ابری گوگل!

بازی GTA 5 برای پلتفرم ابری گوگل استادیا منتشر خواهد شد؟ امیر سلیمی ۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی GTA V برای پلتفرم ابری گوگل استادیا منتشر

با استناد بر شایعات تازه، به‌نظر می‌رسد شرکت راکستار گیمز قصد دارد تا بازی GTA 5 را برای پلتفرم ابری گوگل استادیا (Google Stadia) منتشر کند.

دقیقا مانند کنسول‌های بازی، پلتفر‌های گیمینگ ابری مانند گوگل استادیا و مایکروسافت xCloud، برای جذب و گسترش جامعه کاربری خود، نیاز به افزایش مداوم تعداد بازی‌های عرضه شده، دارند؛ پیرو همین موضوع، به‌نظر می‌رسد که پلتفرم گیمینگ شرکت گوگل به‌زودی میزبان بازی Grand Theft Auto V خواهد بود. با استناد بر توییتی که توسط Rockstar Mag (حساب غیررسمی برای اخبار مربوط به راکستار) منتشر شده، بازی جی تی ای وی به‌زودی برای گوگل استادیا عرضه خواهد شد.

این گزارش که توسط حساب فرانسوی Rockstar Mag منتشر شده است، ادعا می‌کند بازی GTA 5 همزمان با انتشار بازی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، روی استادیا نیز منتشر خواهد شد؛ البته برای تایید صحت این موضوع نیاز به صبر بیش‌تر داریم، زیرا هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید یا رد نشده است.

قطعا عرضه GTA V برای Stadia می‌تواند یک معامله بزرگ برای گوگل باشد؛ زیرا این بازی قادر است علاقه‌مندان بیشتری را برای استفاده از خدمات ابری این غول فناوری ترغیب ‌کند. بازی GTA 5 با فروش بیش‌از ۱۳۰ میلیون نسخه از زمان عرضه تا کنون، یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کلا دوران قلمداد می‌شود. در حالی‌که، بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر رونمایی از GTA VI، به‌نظر می‌رسد راکستار گیمز همچنان قصد دارد تا به پشتبانی و ارائه به‌روزرسانی برای GTA 5 ادامه دهد.

در آخر، بازی Grand Theft Auto V در حال حاضر برای پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس بازی نیز قرار است تا طی چند ماه آینده و همزمان با عرضه کنسول‌های نسل نهمی، منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا