حالت Grind در COD: Modern Warfare هم‌اکنون در دسترس است

یکی از حالت‌های هیجان‌انگیز بخش چندنفره در سری COD برگشته است

حالت Grind در COD: Modern Warfare

استودیوی Infinity Ward به‌تازگی یک حالت به نام Grind را در بخش چندنفره‌ی COD: Modern Warfare قرار داده؛ حالتی هیجان‌انگیز که برای طرفداران این سری آشناست.

حالت Grind چیز جدیدی برای سری Call of Duty نیست؛ این حالت اولین بار در سال ۲۰۱۳ و در نسخه‌ی Ghosts معرفی شد و در نسخه‌های بعد از آن با نام‌های دیگری مثل Stockpile و Fracture وجود داشت. این حالت که مشابه‌اش در سری Halo هم دیده می‌شود، به این صورت است که با کشتن هر دشمن، یک پلاک از آن به جا می‌ماند. هدف هر تیم کشتن دشمنان، جمع کردن پلاک‌ها و رساندن‌شان به نقاط مشخصی در نقشه است که مکانش عوض می‌شود. در این حالت کشتن دشمنان امتیازی ندارد و تنها با رساندن پلاک‌هاست که تیم امتیاز جمع می‌کند. هر بازیکن می‌تواند تعدادی نامحدودی پلاک در اختیار داشته باشد. همچنین می‌توان پلاک بازیکنان خودی را جمع کرد تا از دسترس حریف در امان باشد.

حالت Grind در COD: Modern Warfare هم‌اکنون جایگزین حالت Drop Zone شده است که یک هفته در بازی قرار داشت. معلوم نیست که آیا این حالت به طور ثابت در بازی قرار دارد یا موقتی خواهد بود. استودیوی Infinity Ward تا به حال در پشتیبانی بازی بسیار موفق عمل کرده است و به نظر می‌رسد این روند با انتشار حالت‌های بیشتر ادامه هم داشته باشد. از چندی پیش احتمال اضافه شدن یک حالت بتل رویال هم قوت گرفته است و احتمالا به زودی شاهدش خواهیم بود.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا