محیط بخش بتل رویال COD: Modern Warfare را با یک گلیچ ببینید!

کاربری در ردیت با استفاده از یک گلیچ موفق به مشاهده‌ی نقشه‌ای شده است که احتمالا برای بخش بتل رویال خواهد بود

بخش بتل رویال COD: Modern Warfare

یک کاربر ردیت با استفاده از یک ترفند خاص و یافتن گلیچی در عنوان COD: Modern Warfare موفق شده است تا محیطی را رصد کند که به احتمال زیاد مختص بخش بتل رویال بازی خواهد بود.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare همین حالا به لطف حالت‌های متنوع در بخش چندنفره مثل Gunfight و Ground War بسیار مورد استقبال واقع شده است، اما از همان زمان انتشار کاربران مختلفی در سایت‌ها و فروم‌های مختلف ادعا کرده‌اند که بازی در آینده صاحب بخش بتل رویال خواهد شد و حتی یک سری تصویر به عنوان نقشه منتشر گردید. حالا کاربری در ردیت با لقب KingBeezoR با ترفندی جالب موفق شده است تا محیط این بخش را به طور کامل رصد کند.

این کاربر در یک نقشه‌ی خصوصی با دوربین Spawn فعال و قابلیت تماشای آزاد یا Free Spectating گلیچی را در نقشه‌ی تازه اضافه شده‌ی Vacant یافت و در نتیجه موفق شد تا به طور آزاد دوربین را خارج از نقشه هم هدایت کند. او یک ویدیوی یک دقیقه و پانزده ثانیه‌ای از جستجویش هم ضبط کرده است.

طبق شواهد به نظر می‌رسد که نقشه‌ی بخش بتل رویال COD: Modern Warfare در واقع ترکیبی از چند نقشه در حالت‌های Ground War و Spec Ops باشد. حتی یک سری از نقشه‌های حالت‌های معمول بخش چند نفره خود قسمتی کوچک از نقشه‌های Ground War هستند. وسعت این نقشه‌ی احتمالی به قدری زیاد است که می‌تواند ۲۰۰ بازیکن را در خود جای دهد؛ رقمی که آن را به یکی از شلوغ‌ترین آثار بتل رویال تبدیل خواهد کرد. تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید، نقشه‌ی لو رفته‌ی این بخش است.

با این‌که اکتیویژن و استودیوی Infinity Ward هنوز حضور این بخش را به طور رسمی تایید نکرده‌اند، ولی با ادعاها و کشفیات بسیار کاربران پلتفرم‌هایی مثل ردیت و یوتیوب، اضافه شدن بخش بتل رویال به Call of Duty: Modern Warfare تقریبا قطعی است. تنها چیزی که از مطمئن نیستیم تاریخ انتشار آن است که احتمالا تا پایان فصل اول یا در آغاز فصل دوم شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا