حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

احتمال عرضه به‌صورت کاملا رایگان

حالت بتل رویال Modern Warfare

این‌طور که به نظر می‌رسد، حالت بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare واقعیت داشته و احتمالا سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حالی که بسیاری از طرفداران منتظر بودند تا Call of Duty: Modern Warfare همراه با یک حالت بتل رویال معرفی شود، چنین اتفاقی رخ نداد. با این حال، طی ماه‌های پس از معرفی جدیدترین نسخه‌ی سری کال آو دیوتی شاهد انتشار گزارشاتی مبنی بر اضافه شدن بتل رویال پس از عرضه‌ی رسمی بازی بودیم. چنین ادعایی در ابتدا توسط یک یوتیوبر با نام The Long Sensation مطرح شد که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات مربوط به این فرنچایز محبوب دارد.

The Long Sensation با انتشار یک توییت اعلام کرد اگرچه حالت بتل رویال از لحاظ محتوا به Call of Duty: Modern Warfare مرتبط است اما به‌صورت یک بازی مستقل و رایگان (Free-To-Play) عرضه خواهد شد. بدین ترتیب، کاربران بدون پرداخت هزینه برای خرید Modern Warfare می‌توانند در حالت بتل رویال به رقابت با یکدیگر بپردازند. او همچنین گفت روند توسعه‌ی این حالت محبوب به‌گونه‌ای است که به زمان عرضه‌ی بازی نمی‌رسد و احتمالا اوایل سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ماه نوامبر بود که یکی از کاربران فروم ردیت با بررسی فایل‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Call of Duty: Modern Warfare به اطلاعات جالبی دست پیدا کرد. او در هنگام بررسی با فایل‌هایی مواجه شد که به حالت بتل رویال اشاره داشتند. ظاهرا نقشه‌های بتل رویال Modern Warfare بسیار وسیع بوده و حداکثر تعداد کاربران در هر رقابت هم ۲۰۰ نفر خواهد بود. این کاربر همچنین گفت Gulag Prison Camp بخش بسیار مهمی از مکانیک ریسپاون خواهد بود. بدین صورت که کاربر  پس از مرگ به این لوکیشن منتقل شده و در آنجا مبارزه‌ای نفر به نفر با یک کاربر دیگر خواهد داشت. پیروزی در این مبارزه، به معنی بازگشت به جریان رقابت خواهد بود.

با گذشت چند هفته از انتشار این اطلاعات، یکی دیگر از کاربران فروم رددیت ویدیویی را آپلود کرده که ظاهرا از بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare ضبط شده است. این کاربر ادعا کرده به‌واسطه‌ی یک گلیچ عجیب و غریب در بالای نقشه‌ی Verdansk (یکی از نقشه‌های حالت Spec Ops) معلق شد و توانست ویدیویی را از فضاهایی تهیه کند که به آن‌ها دسترسی نداریم. اگر این ویدیو حقیقی باشد، نقشه‌ی Verdansk بسیار وسیع‌تر آن چیزی است که در حال حاضر کاربران در آن به رقابت می‌پردازند. ظاهرا فضاهایی که فعلا دسترسی به آن‌ها ممکن نیست، برای رقابت‌های بتل رویال طراحی شده‌اند.

اگرچه استودیوی اینفینیتی وارد توسعه‌ی بتل رویال برای جدیدترین کال آو دیوتی را تایید نکرده است اما اطلاعاتی که در گذشته فاش شده بودند و ویدیویی که به‌تازگی منتشر شده، خبر از وجود چنین حالتی می‌دهند. به هر حال، بهتر است تا انتشار بیانیه‌ای رسمی در این مورد از سوی استودیوی سازنده یا شرکت اکتیویژن صبر کنیم. در پایان، لازم به ذکر است که Call of Duty: Modern Warfare را هم اکنون می‌توانید روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا