#مهسا_امینی

نسخه‌ی جدید GTA V برای کامپیوتر‌های شخصی منتشر می‌شود؟

راکستار بی‌خیال این بازی نمی‌شود

نسخه‌ی جدید GTA V برای کامپیوتر‌های شخصی منتشر می‌شود؟ نریمان هروی ۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
GTA V

نسخه‌ی کامپیوتر‌های شخصی بازی GTA V دوباره رده بندی شد و خبر از این می‌دهد که نسخه‌ی نسل نهمی این بازی، برای کامپیوتر هم عرضه می‌شود.

بازی GTA V دوباره توسط ESRB برای پلتفرم پی‌سی رده‌بندی شد و به همین دلیل ممکن است نسخه‌ی جدیدی که برای کنسول‌های ایکس باکس سری اکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر شد، به زودی برای کامپیوتر‌های شخصی نیز عرضه شود.

این مورد توسط یک کاربر توییتر به نام Tez مطرح شد. او متوجه شده که ESRB اعلام کرده که بازی GTA V برای پی‌سی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس/اس است و به نحوی عرضه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی روی پی‌سی را که چندی پیش برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر شد، تائید می‌کند. نسخه‌ی نسل نهمی بازی GTA V روز ۱۵ مارس ۲۰۲۲ (مصادف با ۲۴ اسفند ۱۴۰۰) برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر شد و ویژگی‌های بصری این بازی موفق را بیش از پیش افزایش داد و باری دیگر تاکید کرد که ظاهرا راکستار حالا حالاها قصد ندارد که بی‌خیال این بازی پرفروش خود شود.

همچنین این کاربر از خرید‌های درون‌برنامه‌ای برای کامپیوتر‌های شخصی، ایکس باکس سری اکس/اس و پلی استیشن ۵ خبر داده. قاعدتا ما پیش از این می‌دانستیم که به هر حال این اتفاق رخ می‌دهد. البته معلوم نیست که این نسخه و محتویات جدید به صورت رایگان برای دارندگان نسخه‌ی اصلی روی کامپیوتر عرضه می‌شوند یا خیر. امیدواریم که نسخه‌ی نسل جدید بازی GTA V صرفا در قالب یک آپدیت رایگان برای کامپیوتر منتشر شود و نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی نباشد.

لازم به ذکر است که هیچ تاریخ انتشاری برای این بازی روی کامپیوتر‌های شخصی اعلام نشده ولی از آن‌جایی که این نسخه توسط ESRB رده‌بندی شده، احتمالا نباید تا مدت زیادی برای عرضه شدن آن صبر کنیم.

نظر شما در مورد نسخه‌ی نسل نهمی GTA V چیست؟ آیا آن را تجربه کردید؟ آیا این نسخه به اندازه‌ی کافی توانسته شما را راضی کند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

 


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا