#مهسا_امینی

تصاویر ریمستر GTA The Trilogy روی پلی استیشن 4 منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۵ می‌رسد

تصاویر ریمستر GTA The Trilogy

شرکت راکستار گیمز با به‌روزرسانی فروشگاه رسمی خود، تصاویر ریمستر GTA The Trilogy روی پلتفرم پلی استیشن 4 را به اشتراک گذاشته است.

راکستار اواسط مهر سال جاری و پس از انتشار طولانی مدت شایعه‌های مختلف، Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را معرفی کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این محصول نسخه‌های ریمستر Grand Theft Auto: Vice City، Grand Theft Auto III وGrand Theft Auto: San Andreas را در خود جای داده و قرار است با برچسب قیمتی ۵۹.۹۹ دلار وارد بازارهای جهانی شود. در ضمن، به غیر از ویدیوی کوتاهی که به منظور مقایسه گرافیک نسخه‌های قدیمی و نسخه‌های ریمستر منتشر شد، هیچ ویدیو دیگری از گیم پلی موجود نیست؛ اتفاقی که بسیار عجیب محسوب می‌شود. به هر حال، فاصله چندانی با عرضه رسمی نداریم.

راکستار گیمز که همچنان در برابر انتشار ویدیو گیم پلی مقاومت می‌کند، اخیرا تصاویر ریمستر GTA Rrilogy روی پلی استیشن 4 را در فروشگاه رسمی خود قرار داده است. به لطف این تصاویر که تعدادشان به رقم ۵ می‌رسد، می‌توان فهمید بازی مزبور روی نسل هشتم کنسول‌های سونی با چه کیفیت و جزئیاتی اجرا می‌شود. البته تصاویر به همین موارد خلاصه نشده و اسکرین شات‌های دیگر پلتفرم‌ها از جمله نینتندو سوییچ را هم به اشتراک گذاشته است. اینطور که به نظر می‌رسد، جای هیچ گونه نگرانی‌ای برای دارندگان پلی استیشن 4 نیست اما کیفیت بصری بازی روی سوییچ چندان چنگی به دل نمی‌زند. در ادامه می‌توانید تصاویر نسخه پلی استیشن را مشاهده کنید:

تصاویر نسخه نینتندو سوییچ در ادامه قرار داده شده است:

اگرچه ویدیو کاملی از گیم پلی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive منتشر نشده، می‌دانیم چه تغییراتی در بحث گیم پلی به وجود آمده است. راکستار در بیانیه خود پیرامون این باندل تاکید داشت گان پلی و سیستم نشانه‌گیری هر سه نسخه بهبود یافته تا کاربران تجربه بهتری از درگیری‌های مسلحانه داشته باشند. ناشر آمریکایی همچنین اعلام کرد سیستم رانندگی Grand Theft Auto: San Andreas بهتر شده است. از آنجایی که در این بخش از متن اشاره‌ای به دیگر بازی‌ها نشد، به نظر می‌رسد سیستم رانندگی‌شان هیچ تغییری را شامل نمی‌شود. در ضمن، مینی مپ هم بهبود یافته و حالا می‌توان مقصدی را انتخاب و به سمتش حرکت کرد.

ریمستر GTA The Trilogy در تاریخ  ۲۰ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ نوامبر) به صورت دیجیتالی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های اندروید و iOS هم در سال آتی میلادی منتشر خواهند شد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا