1%
  • 0/10

فروش بازی GTA V به بیش از ۱۸۰ میلیون نسخه رسید

تداوم فروش عالی Red Dead

فروش بازی GTA V به بیش از ۱۸۰ میلیون نسخه رسید ۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ گزارش فروش (گیم) کپی لینک
فروش جی تی ای

فروش دو بازی جی تی ای 5 و رد دد ردمپشن 2 در سراسر جهان به ترتیب به بیش از ۱۸۰ و ۵۳ میلیون نسخه رسیده است.

چندی پیش گزارش مالی سه ماهه‌ اخیر شرکت تیک تو اینتراکتیو با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، آمار و ارقام جدیدی از عملکرد تجاری بازی‌های راکستار گیمز در اختیار عموم قرار گرفت. بر اساس این گزارش، مجموع فروش بازی GTA V تا به امروز به بیش از ۱۸۰ میلیون نسخه در سرتاسر دنیا رسیده است.

جالب است بدانید شرکت تیک تو اینتراکتیو در سه ماه قبلی فروش بازی را برابر با ۱۷۵ میلیون نسخه اعلام کرده بود. بر این اساس، اثر مزبور در طول سه ماه اخیر چیزی در حدود پنج میلیون نسخه فروش داشته است. با در نظر گرفتن این آمار، شرکت ناشر مدعی است که مجموع فروش سری Grand Theft Auto از مرز ۴۰۰ میلیون نسخه عبور کرده که به دنبال آن، این مجموعه به یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای تاریخ حوزه سرگرمی تبدیل شده است.

از طرفی، بازی Red Dead Redemption 2 نیز مشابه سری جی‌تی‌ای به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد. طبق گزارش اخیر شرکت ناشر، فروش بازی به تازگی از ۵۳ میلیون نسخه عبور کرده است. بدین ترتیب، مجموع فروش فرنچایز رد دد ردمپشن به بیش از ۷۵ میلیون نسخه رسیده که موفقیت بزرگ دیگری را در کارنامه‌ راکستار گیمز به ثبت رسانده است.

در ادامه، گفته شده که درآمد سه ماهه چهارم سال مالی تیک تو اینتراکتیو به بیش از ۱.۴۵ میلیارد دلار رسیده که حدود ۱۰ درصد بیشتر از پیش‌بینی‌های شرکت بوده است. بر این اساس، ارزش سهام این کمپانی بعد از انتشار اطلاعات مالی مسیر مشابهی را دنبال کرد و در معاملات امرووز حدود ۸ درصد افزایش یافت.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با آمار و ارقام جدید فروش بازی جی تی ای چیست؟ آیا زمان معرفی از بازی جدید سری GTA فرا رسیده است؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments