1%
  • 0/10

راکستار تمام پست‌‎های خود را از اینستاگرام حذف کرد

در آستانه انتشار تریلر GTA 6

راکستار تمام پست‌‎های خود را از اینستاگرام حذف کرد ۰ ۱۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پست های راکستار از اینستاگرام

در آستانه انتشار تریلر معرفی بازی GTA 6، استودیو راکستار گیمز ساعاتی پیش در اقدامی غیرمنتظره تمام پست های خود از شبکه اینستاگرام را حذف یا آرشیو کرد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که هوادارهای سری جی تی ای در حال ثانیه‌شماری برای انتشار اولین تریلر رسمی بازی GTA 6 هستند؛ ویدیویی که قرار است ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه، ۱۴ آذر ماه توسط استودیو راکستار گیمز به نمایش گذاشته شود.

در همین راستا، راکستار گیمز خود و شرایط را برای پخش این ویدیو آماده می‌کند. این کمپانی مدتی پیش به برخی از هوادارها و توسعه‌دهندگان ایمیل‌هایی در رابطه با انتشار اولین تریلر جی تی ای ۶ ارسال کرد. در تازه‌ترین این اقدام‌ها، راکستار ساعاتی پیش به طور غیرمنتظره تمامی پست‌ها در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را حذف یا آرشیو کرد.

تنها پست باقی مانده در صفحه راکستار گیمز صرفا از به پخش تریلر بازی GTA 6 طی روزهای آینده خبر می‌دهد. هنوز علت اصلی این اتفاق و هدف استودیوی راکستار گیمز از این اقدام مشخص نیست، اما بسیاری از هوادارها بر این باور هستند که راکستار با حذف پست‌ها به نوعی به ایجاد یک انقلاب در صنعت بازی‌های ویدیویی اشاره می‌کند.

در میان این گفته‌‎ها، بهتر است بدانید که ساعاتی پیش یک ویدیوی چند دقیقه‌ای از محیط بازی GTA 6 فاش شد که بخش‌هایی از وایس سیتی را نشان می‌دهد. در حالی که هنوز صحت این ویدیو از سوی منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده، اما برخی از کاربرها با بررسی ویدیوهای لو رفته در گذشته و تطبیق آن با این ویدیو، صحت آن را تایید می‌کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با حذف تمام پست های راکستار گیمز از اینستاگرام چیست؟ به نظر شما، آیا شاهد یک انقلاب عظیم در صنعت بازی‌‎ها خواهیم بود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments