برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مدیر ناشر GTA 6 از تفاوت دنیای کنونی با زمان عرضه GTA 5 می‌گوید

بزرگ‌ترین دارایی حال حاضر در عرصه سرگرمی

مدیر ناشر GTA 6 از تفاوت دنیای کنونی با زمان عرضه GTA 5 می‌گوید ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مدیر ناشر GTA 6

مدیر ناشر GTA 6 معتقد است دنیا در جایگاه متفاوتی در مقایسه با زمانی که آن‌ها بازی GTA 5 را عرضه کردند، قرار دارد.

بازی Grand Theft Auto 6 به مانند نسخه قبلی خود یک موفقیت غیرقابل تصور خواهد بود و کمپانی مادر این مجموعه نیز عقیده دارد این دنباله مورد انتظار در صنعت بازی بی‌رقیب خواهد بود. در جریان مصاحبه‌ای در کنفرانس TD Cowen، استراس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیرعامل شرکت تیک تو (Take-Two) که مالک استودیو راک‌استار گیمز (Rockstar Games) و مجموعه بازی Grand Theft Auto محسوب می‌شود، درباره تغییر دنیا و بازار صنعت گیم در مقایسه با زمان انتشار GTA 5 صحبت کرد و توضیح داد که چگونه اکنون می‌توان به پشتیبانی اثری به بزرگی GTA 6 پرداخت.

زلنیک در رابطه با گذشته این مجموعه بدون وجود پرداخت درون برنامه‌ای و وجود یک بخش آنلاین اختصاصی این گونه توضیح داد که “به نظر من دنیا اکنون در جایگاه متفاوتی در مقایسه با زمانی که نسخه قبلی این مجموعه را عرضه کردیم قرار دارد. در آن زمان مجموعه GTA شانه به شانه Call of Duty به عنوان بزرگ‌ترین فرنچایزهای صنعت بازی حرکت می‌کرد.”

مدیر ناشر GTA 6 این گونه ادامه داد که اکنون و پس از فروش 200 میلیون نسخه‌ای بازی GTA 5 و رکورد بی‌نظیر تعداد بازدید تریلر رونمایی نسخه ششم، این مجموعه در جایگاه نخست بزرگ‌ترین دارایی در میان تمامی آثار موجود در دنیای سرگرمی به شمار می‌رود. همین تعداد بازدید بی‌سابقه به نوعی حاکی از عملکرد تجاری فوق‌العاده بازی پس از انتشار خواهد بود.

ایشان در ادامه گفت “آثار بزرگ به عملکرد خود ادامه داده و با توجه به پیشینه تجارت سرگرمی، آثار بزرگ و باکیفیت تنها بزرگ‌تر و باکیفیت‌تر شده و آثار متوسط در این میان حذف می‌شوند. عناوینی که در میانه نیز قرار می‌گیرند باید بسیار بهتر شوند وگرنه آن‌ها نیز حذف خواهند شد.”

با هایپ فراوان و کمپانی غنی‌تری که پشت آن قرار دارد، راک‌استار باید یک بازی ویدئویی بدون نقص و شگفت‌انگیز را در GTA 6 ارائه کند و زلنیک نیز معتقد است که تیک تو این توانایی را دارد که اثری به بزرگی این بازی را پشتیبانی کند که در صنعت بازی بدون همتا به شمار می‌رود. زلنیک پیش از این نیز اظهار کرده بود که راک‌استار قصد دارد با ساخت GTA 6 تجربه‌ای را ارائه کند که تا بحال نظیر آن دیده نشده است. عنوان مورد بحث برای عرضه در پاییز سال 2025 برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments