1%
  • 0/10

تماشا کنید: بازسازی خیره‌کننده تریلر GTA 6 در بازی ماینکرفت

خلاقیت هوادارها

تماشا کنید: بازسازی خیره‌کننده تریلر GTA 6 در بازی ماینکرفت ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک
تریلر GTA 6 ماینکرفت

خلاقیت هوادارها تمامی ندارد و بار دیگر تریلر معرفی GTA 6 با حال و هوای ماینکرفت به شکل فوق‌العاده‌ای بازسازی شده است.

در بهترین حالت ممکن، حدود یک سال با انتشار بازی جدید جی تی ای فاصله داریم و هوادارها برای تجربه این عنوان لحظه‌شماری می‌کنند. در همین حین، هر از چند گاهی پدیده‌های جالبی در رابطه با ویدیوی معرفی بازی به چشم می‌خورد که در تازه‌ترین این‌ها، ساعاتی قبل تریلر معرفی بازی در بازی ماینکرفت به طور کامل بازسازی شده است.

به بیان دقیق‌تر، کانال یوتیوب Boranium Art به تازگی تریلر معرفی بازی جدید جی‌تی‌ای را با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ با سبک و حال و هوای ماینکرفت بازسازی کرده که بی‌نظیر به نظر می‌رسد. این یک بازسازی ساده نبوده، بلکه تاثیرگذارترین جنبه‌های ویدیو را نیز دربرگرفته است؛ به طوری که شب‌های نئونی و فضای شهری خیره‌کننده هستند.

طراح ارشد این ویدیو مدعی است که تریلر بازسازی شده با استفاده از هوش مصنوعی تولید نشده است. او مدعی است که از یک سال پیش در حال برنامه‌ریزی برای بازسازی تریلر معرفی بازی GTA 6 در ماینکرفت بوده است. در واقع، هدف اصلی این انیماتور این بود که پرفروش‌ترین بازی تاریخ (تا به امروز) را با پرفروش‌ترین بازی آینده پیوند بزند.

ظاهرا این تریلر توسط چهار نفر، اسکوبار به عنوان انیماتور اصلی به همراه یک دستیار انیماتور و دو سازنده تولید شده و پروسه آن نیز نزدیک ۴۵ روز به طول انجامیده است. تیم سازنده اذعان داشت که در وهله اول، ساختار اصلی تریلر مزبور در بازی ماینکرفت بازسازی شده و سپس بعد از خروجی با نرم‌افزار Mineways، از موتور آنریل انجین ۵ برای نورپردازی استفاده شده است.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 در سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی احتمالا با تاخیر چند ساله به دست کاربران کامپیوتر خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments