1%
  • 0/10

تماشا کنید: بازسازی دقیق تریلر بازی GTA VI در GTA V

یک بازسازی فریم به فریم

تماشا کنید: بازسازی دقیق تریلر بازی GTA VI در GTA V ۶ ۰۹ دی ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

یکی از تولیدکنندگان محتوا در وب سایت یوتیوب اخیراً تریلر بازی GTA VI را بطور کاملاً دقیق در GTA V بازسازی کرده و نتیجه بسیار جالب از آب درآمده است.

یک دهه انتظار اوایل دسامبر به انتها رسید و نخستین تریلر بازی Grand Theft Auto VI در فضای مجازی منتشر شد. پست راکستار گیمز در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) که تریلر به آن ضمیمه شده، بیش از ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لایک دریافت کرد تا محبوبترین پست گیمینگ تاریخ در این شبکه باشد. تریلر هم در وب سایت یوتیوب شدیداً با استقبال مواجه شد و رکوردهای قابل توجهی را به نام خود به ثبت رساند.

RavenwestR1 یکی از کاربران فعال در وب سایت یوتیوب بوده و اخیراً تریلر بازی GTA VI را در GTA V بازسازی کرده است. نخستین باری نیست که یک کاربر تریلر را بازسازی کرده و پیش از این وب سایت GTA Belgium دست به چنین اقدامی زده بود. با این حال، ویدیویی که RavenwestR1 آماده کرده، بسیار به نسخه اصلی نزدیک بوده و می‌توان آن را وفادارتر توصیف کرد. البته نکات حائز اهمیت به همین مورد خلاصه نمی‌شود.

یکی از انتقاداتی که در ساعات اولیه به بازی GTA 6 وارد شد، به جلوه‌های بصری‌اش ربط داشت. برخی از کاربران اعتقاد داشتند نسخه جدید GTA آنطور که باید و شاید پیشرفت نداشته و در مقایسه با عناوین جدید چندان قابل توجه نیست. با این حال، انتشار مطالب و محتویات ویدیویی که تمرکزشان روی جلوه‌های بصری قرار داشت، خلاف این ادعا را ثابت کرد. اگر هم شک و شبهه‌ای در این زمینه باقی مانده باشد، مقایسه نسخه بازسازی و نسخه اصلی تریلر می‌تواند آن را برطرف کند.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، داستان درباره یک زوج خلافکار بوده و اتفاقات در نسخه تخیلی ایالت فلوریدا روایت می‌شود. شخصیت اصلی زن، لوسیا نام داشته اما نام شخصیت اصلی مرد بطور رسمی اعلام نشده است. آن‌ها تصمیم دارند از طریق فعالیت‌های تبهکارانه به آرزوهای خود دست یابند.

بازی GTA 6 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments