1%
  • 0/10

ساخت بازی Bully 2 ظاهرا برای تمرکز روی GTA VI کنسل شده است

شایعه‌ای بی اساس یا حقیقت؟

ساخت بازی Bully 2 ظاهرا برای تمرکز روی GTA VI کنسل شده است ۰ ۱۰ دی ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

ظاهرا Rockstar Games در سال ۲۰۱۷، برای سومین بار ساخت بازی Bully 2 را برای تمرکز بیشتر روی Grand Theft Auto 6 لغو کرده است.

دو تن از اینسایدر‌های شرکت Rockstar Games ادعا داشته‌اند که که Rockstar Games برای سومین بار ساخت بازی Bully 2 را کنسل کرده تا روی ساخت Read Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto VI تمرکز بیشتری داشته باشد. نسخه اول بازی Bully در سال ۲۰۰۶ با جنجال زیادی عرضه شد که بخش بسیاری از آن هم منصفانه نبود. به هر صورت هیچ چیزی نتوانسته جلوی امید طرفداران دو‌ آتشه‌ی این بازی را برای عرضه نسخه بعدی را بگیرد. سال‌ها شایعات بسیار زیادی پیرامون ساخت نسخه جدید Bully 2 توسط راکستار شکل گرفته اما راکستار هنوز چیزی از این بازی را به ما نشان نداده است.

جدیدترین شایعه پیرامون این بازی در پاییز ۲۰۱۹ و بنابر شایعه‌ای بی اساس دال بر اینکه آقای دن هاوزر (هم‌بنیان‌گذار و نویسنده سابق راکستار)، اسکریپتی برای Bully 2 در سال ۲۰۰۸ به همراهی تعداد اندکی از سازندگان نوشته است، شکل گرفت. ظاهرا استودیو یک Build قابل بازی ساخته بود، اما به دلیل کمبود پیشرفت و تمرکز راکستار روی بازی‌های دیگر، این پروژه کنسل شد.

بنابر پستی که اینسایدر سابق راکستار یعنی Tez2 در یکی از فروم های GTA گذاشته بود، استودیوی راکستار در سال ۲۰۱۵ کار پیش تولید بازی Grand Theft Auto 6 را آغاز کرده بود. در این چند سال نیز Tez2 ادعا داشت که روند ساخت این بازی به مرحله‌ی تولید کامل رسیده ولی این روند به دلیل افزایش تمرکز روی Red Dead Redemption 2 و نسخه بعدی Bully با کاهش سرعت تولید همراه شد. این اینسایدر همچنین اضافه کرد که:

بازی Bully 2 در سال ۲۰۱۷ به نوعی کنسل شد و من هم دلیل اصلی این اتفاق را تمرکز بیشتر برای ساخت GTA VI می‌دانم.

به مانند همیشه، نباید چنین ادعا‌هایی را باور داشت و این شایعات بی اساس را به راحتی باور کرد چون تا به این لحظه هیچ‌کدام از این ادعا‌های چند سال اخیر در باره‌ی بازی Bully 2 ثابت نشده‌اند.

البته شایعات پیرامون GTA VI هم کم تعداد نیست و احتمال می‌دهیم که اگر راکستار بازی Bully 2 را به دلیل ساخت GTA VI به کل کنسل می‌کرد و دور می‌انداخت، احتمالا دست روی دست نمی‌گذاشت و خبری در باره‌ی ساخت این بازی منتشر می‌کرد. طبق گزارشی از آقای جیسون شرایر، نسخه بعدی سری GTA در حال ساخت است اما به زودی منتشر نخواهد شد. شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ بیشتر مشتاق GTA VI هستید یا Bully 2؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments