1%
  • 0/10

رده سنی GTA 6 در استرالیا مشخص شد

گمانه زنی‌ها به معرفی قریب الوقوع اشاره دارند

رده سنی GTA 6 در استرالیا مشخص شد ۰ ۲۱ مهر ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک
رده سنی GTA 6

در حالی که پخش شایعه‌ها و گمانه زنی‌های جدید در فضای مجازی تمامی ندارند، رده سنی GTA 6 در کشور استرالیا مشخص شده است.

راکستار گیمز (Rockstar Games) پس از عرضه Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به برنامه‌هایش برای آینده سکوت کرد و هیچ صحبتی از آن به میان نیاورد. با این حال، گزارش‌های غیررسمی و شایعه‌ها همگی تاکید داشتند نسخه جدید سری بازی‌های Grand Theft Auto در دست توسعه قرار دارد. گمانه زنی‌ها در این باره ادامه داشت تا اینکه در اتفاقی بی سابقه در صنعت ویدیو گیم حجم بسیار بالایی از ویدیوهای گیم پلی نسخه جدید GTA در فضای مجازی لو رفت. راکستار و تیک تو اینتراکتیو سریعاً دست به کار شده و ضمن تایید ویدیوها، تمامی آن‌ها را حذف کردند.

حالا که ساخت GTA 6 تایید شده، گمانه زنی‌ها به سمت تاریخ معرفی و انتشار رفته است. گروهی از کاربران سال ۲۰۲۵ میلادی را بسیار محتمل می‌دانند؛ زیرا تیک تو اینتراکتیو در یکی از گزارش‌های مالی خود پیش بینی کرده بود درآمدش بین آوریل ۲۰۲۴ الی مارس ۲۰۲۵ در حدود ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار خواهد بود. به اعتقاد کاربران، تنها عرضه یک محصول بسیار مورد انتظار مانند جی تی ای جدید می‌تواند چنین پولی را روانه جیب مدیران تیک تو کند. آن‌ها همچنین احتمال می‌دهند این بازی طی ماه‌های‌ آتی معرفی شود.

هیئت رده بندی استرالیا چندی پیش رده سنی GTA 6 را اعلام کرده است. بر این اساس، بازی مزبور در بزرگترین کشور اقیانوسیه با برچسب MA15+ به بازار آمده و تنها برای افراد بالای ۱۵ سال مناسب است. بدین ترتیب، افرادی که زیر ۱۵ سال هستند، تنها در حضور والدین می‌توانند آن را خریداری کنند. هیئت رده بندی استرالیا جزئیات چندانی را ارائه نداده و تنها گفته محصول جدید راکستار گیمز به دلیل محتوای جنسی و نمایش مصرف مواد مخدر چنین رده بندی‌ای را دریافت کرده است. انتخاب رده بندی MA15+ برای نسخه بعدی GTA تا حدودی تعجب برانگیز است؛ زیرا دو بازی Grand Theft Auto 5 و Grand Theft Auto Online رده بندی MA18+ را دریافت کرده بودند.

از آنجایی که بازی‌ها مدتی قبل از عرضه رده بندی سنی می‌شود، بنظرتان معرفی GTA 6 است؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments