1%
  • 0/10

نگران تاخیر بازی GTA 6 نباشید

واکنش رسانه بلومبرگ

نگران تاخیر بازی GTA 6 نباشید ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تاخیر بازی GTA 6

با وجود گزارش‌های ضد و نقیض، ظاهرا بازی مورد انتظار GTA 6 طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی منتشر خواهد شد.

در حالی که چند هفته پیش گزارش‌های متعددی درباره عرضه بازی GTA 6 در اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی به گوش رسید، اما رسانه کوتاکو در پیامی اعلام کرد که طبق اظهارات برخی از اعضای استودیو راکستار گیمز، احتمالا انتشار بازی به سال ۲۰۲۶ میلادی موکول خواهد شد.

این شایعه حسابی برای تیک تو اینتراکتیو دردسرساز شد و ارزش سهام شرکت به شدت کاهش یافت. در ادامه، طولی نکشید که رسانه معروف اینسایدر گیمینگ با رد این ادعا، خاطرنشان کرد که بازی همچنان برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده و روند توسعه آن به خوبی پیش می‌رود.

چند روز بعد از انتشار این گزارش، رسانه گوتاکو با تصحیح گزارش خود اعلام کرد که اگرچه پیش‌تر احتمال عرضه بازی در اوایل سال آینده میلادی وجود داشت، اما دیگر این چنین نیست. به گفته این وب‌سایت، ظاهرا بازی در اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی به دست هوادارها خواهد رسید.

در همین حین، جیسون شرایر، خبرنگار رسانه سرشناس بلومبرگ وارد ماجرا شد و در گزارشی اعلام کرد که همواره امکان تاخیر وجود دارد، اما نمی‌توان اتفاقاتی که در طول ۲۱ ماه آینده رخ می‌دهد را به درستی پیش‌بینی کرد. به گفته او، در حال حاضر هزاران نفر روی توسعه بازی مشغول به کار هستند و راکستار گیمز در حال ضبط حرکات بازیگرها و کدنویسی فیزیک آب و هوا است. از طرفی، برخی از اعضای استودیو در خیابان‌های خیالی میامی به دنبال باگ‌ها می‌گردند.

در انتهای گزارش، جیسون شرایر تاکید کرد که در حال حاضر هیچ نشانه‌ای برای ایجاد یک تغییر بزرگ به چشم نمی‌خورد و به همین خاطر، بازی GTA 6 کماکان در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار خواهد شد. بهتر است بدانید که این عنوان ابتدا برای ایکس باکس و پلی استیشن منتشر می‌شود و احتمالا با تاخیر چند ساله به دست گیمرهای کامپیوتر نیز خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments