صداپیشه ترور در GTA V از GTA 6 می‌گوید

آیا ترور در GTA 6 هم حضور دارد؟

صداپیشه ترور در GTA V از GTA 6 می‌گوید نریمان هروی ۳ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
صداپیشه ترور در GTA V

صداپیشه ترور در GTA V یعنی آقای استیون اوگ در مورد بازی GTA 6 و احتمال حضورش در بازی بعدی راکستار صحبت کرده است.

آقای استیون اوگ که کار صداپیشگی شخصیت ترور در GTA V را بر عهده داشت، اخیرا در مورد بازی GTA 6 و احتمال حضورش در این بازی صحبت‌هایی را داشته است. ترور یکی از ۳ کارکتر اصلی بازی GTA V بود و طرفداران کنجکاوند تا بدانند آیا این شخص در نسخه بعدی نیز حضور دارد یا خیر.

استودیوی راکستار گیمز کار ساخت GTA 6 را درست پس از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 آغاز کرد ولی این استودیو تا الان در مورد جزئیات بازی سکوت کرده است. یک فرد اطلاعات زیادی را از بازی GTA 6 فاش کرد و مشخص شد که این بازی شامل ۲ کارکتر قابل‌بازی خواهد بود و البته لوکیشن بازی نیز مربوط به Vice City است. با وجود انتشار این اطلاعات، بسیاری از طرفداران می‌خواهند بدانند که آیا چهره‌هایی آشنا مثل ترور هم در این بازی وجود دارند یا خیر. 

آقای استیون اوگ صداپیشه ترور در GTA V گفته که اصلا نمی‌داند قرار است دوباره نقش ترور را ایفا کند. او خیلی ساده و کوتاه پاسخ داده و گفته که باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. پاسخ او ممکن است به این معنا باشد که هنوز هم احتمال حضوری هر چند کوتاه از ترور ممکن است در این بازی وجود داشته باشد. از آن‌جایی که برخی از کارکتر‌های محبوب سری حضوری کوتاه یا همان Cameo در نسخه‌های دیگر بازی داشتند، ممکن است این اتفاق برای ترور و حتی کارکتر‌های دیگر بازی GTA V یعنی مایکل یا فرانکلین نیز رخ دهد و در بازی GTA 6 حضور داشته باشند.

به دلیل نشر اطلاعاتی از بازی GTA 6 که به وضوح قابل‌بازی بود، طرفداران بیشتر از قبل پیگیر نسخه بعدی این سری محبوب و بزرگ شدند و این نشت اطلاعات نشان داد که این بازی از بعد فنی نیز قرار است انقلابی در بازی‌های جهان‌باز ایجاد کند و این زیرژانر را به سطح بالاتری برساند. تاریخ انتشار بازی Grand Theft Auto 6 مشخص نیست و فعلا در دست ساخت قرار دارد.

نظر شما در مورد صداپیشه ترور در GTA V چیست؟ مرحله موردعلاقه شما با محوریت شخصیت ترور کدام مرحله GTA V است؟

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا