1%
  • 0/10

فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای بازی Granblue Fantasy: Relink

تنها در یازده روز.

فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای بازی Granblue Fantasy: Relink ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Granblue Fantasy: Relink

استودیو Cygames از فروش بیش از یک میلیون نسخه‌ای بازی Granblue Fantasy: Relink تنها در یازده روز پس از انتشار خبر داد.

عنوان مذکور در 31 ژانویه سال جاری به صورت Free-to-Play برای پلفترم‌های پلی‌ استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی منتشر شد و با بازخوردهای بسیار مثبتی مواجه شد. استقبال صورت گرفته از این بازی نقش‌آفرینی به حدی گسترده بوده که اکنون توسعه دهنده آن یعنی استودیو سای‌گیمز (Cygames) از فروش یک میلیون نسخه‌ای آن خبر داده است. این اثر در بازه زمانی کوتاهی پس از انتشار موفق شده بود در استیم به میزان 114 هزار پلیر همزمان دست پیدا کند که در نوع خود و با توجه به ژانر این بازی، عملکرد بسیار مطلوبی برای به شمار می‌رود.

بازی Granblue Fantasy: Relink شامل کاراکترهای مختلفی از جمله شخصیت Gran/Djeeta و Lyria و هم‌چنین شخصیت‌های دیگری نظیر Katalina، Rackam، Eugen و Rosetta می‌شود که قرار است سرزمین‌های جدیدی را در مناطق Zegagrande Skydom کشف و جستجو نمایند. بازی در مجموع 19 کاراکتر قابل بازی داشته و شامل نبردهای حماسی با هیولاهای دوران اولیه و پیروان Avia و رهبر آن‌ها یعنی شخصیت مرموز Lilith می‌شود.

علاوه‌بر بخش داستانی، این بازی شامل بخش Quest Mode بوده که این بخش شامل بیش از 100 کاراکتر قابل بازی، هم به صورت انفرادی و هم به صورت Co-op می‌شود. ناگفته نماند استودیو سای‌گیمز در ساخت و توسعه این بازی با استودیو پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) نیز همکاری داشته است. به علاوه باید این نکته را هم اضافه کنیم که وظیفه نشر این بازی نیز برعهده خود کمپانی سای‌گیمز بوده است.

قرار است در ماه‌های آینده و طی عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف، محتوای بیشتری برای بازی عرضه شود که طی آن می‌توان به انتشار یک Ultimate Showdown در برابر Lucilius در ماه مارس، Seofon  و Tweyen به عنوان کاراکترهای قابل بازی جدید در ماه آپریل و محتواهای متفاوت بیشتر در آینده اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments